Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kaiser - čekat na ovladač x jiný firm x reklamace?

davfiala_ce4you (16)|15.3.2008 14:27
Už mě docela začíná srá* jak furt šachuje s těma ovladačema. Vyreší tu rychlost jiný firmware? Nebo mám čekat až se uráčí HTC něco s tim udělat? Nyní zkouším to reklamovat, že bych koupil něco jiného, ale docela pochybuji, že se to povede.
kultus (418)|15.3.2008 14:34
by me zajimalo co jineho bys chtel koupit...:D :D :D
davfiala_ce4you (16)|15.3.2008 14:38
[QUOTE="kultus"]by me zajimalo co jineho bys chtel koupit...:D :D :D [/QUOTE]Viděl bych to na nějakého obyčejnějšího kecafona (HTC S730) + zvlášť navigaci. Ale nevím jistě, každopádně to zkouším, případně bych znova koupil znova TyTN2, ale vzhledem k tomu, že když sem to kupoval, tak byl o 3000 dražší, tak bych alespoň nějaký peníz ušetřil.
hujer_ce4you (142)|15.3.2008 17:49
Ty jsi blázen ... co ti jako vadí?

PS. bulvár je tu pro pobavení, jen naivka mu věří ...
davfiala_ce4you (16)|15.3.2008 18:28
[QUOTE="hujer"]Ty jsi blázen ... co ti jako vadí?

PS. bulvár je tu pro pobavení, jen naivka mu věří ...[/QUOTE]Jakej bulvár?! Mě sekaná navigace fakt vadí! A sekaná videa taktéž! Naivka zas před těmahle problémama zavírá oči.
Čiko_ce4you (78)|15.3.2008 20:59
Nejak mi unika smysl tohoto threadu:D

Smazat
davfiala_ce4you (16)|15.3.2008 21:33
[QUOTE="Čiko"]Nejak mi unika smysl tohoto threadu:D

Smazat[/QUOTE]Smysl? Dotaz jak to tak nějak nejlíp vyřešit.:sarcastic:
Čiko_ce4you (78)|15.3.2008 22:02
A co jako chces vyresit? Jestli jde o problem s ovladacema tak ten ti momentalne nepomuze vyresit zadny firmware, zadna rom, ale myslim, ze to uz si davno vedel nez si zalozil tohle zbytecne vlakno. Pokud ti zarizeni nevyhovuje prodej ho! Pochybuji, ze ti nekdo nekde uzna tvou reklamaci.

Smazat
davfiala_ce4you (16)|15.3.2008 22:32
Tak to smažte, uleví se tim DB a evidentně i některým uživatelům.
kubisz (1054)|16.3.2008 12:12
s tim HTC bych si daval pozor, je v nem uplne to stejny, co v kasierovi, takze problemu se nezbavite...doporucuji neco s cipem od Intelu (Marvellu)...

a z toho hype si nic nedelejte, ta chyba tam je a pokud si clovek porovna dve zarizeni, tak je to potom desne (desive?) viditelne...
Tomula (31)|16.3.2008 13:45
No já jsem četl, že HTC by měla do konce března vydat nějaký fix, který by měl tu rychlost zařízení výrazně zlepšit. Být vámi, ještě bych aspoň 2-3 týdny počkal ;)
kapu_ce4you (268)|16.3.2008 17:16
Mol by si mi to ukázat? Na oficiálních stránkách výrobce nic takového neni!
Ať žije universal, všechny HP a DELLY
bjirka (380)|16.3.2008 18:24
Cha cha :D.
Tak si jdi přispívat do vláken, kde se probírají tebou zmiňovaná zázračná zařízení a budeš mít klid . :D .
Tomula (31)|16.3.2008 18:47
[QUOTE="kapu"]Mol by si mi to ukázat? Na oficiálních stránkách výrobce nic takového neni!
Ať žije universal, všechny HP a DELLY
[/QUOTE]

To s tím koncem března sem četl tady, není to ale žádný oficiální zdroj. Píší, že: "Viceprezident HTC Dr. Florian Seiche se nechal slyšet, že ovladače pro grafickou akceleraci videa (ATI Imageon) jsou již na cestě a měly by být dostupné do konce března." Je tu pořád zmínka o ovladačích, ale později slíbili jen nějaký fix. Tak doufám, že když ten chlápek původně slíbil ovladače do konce března (které kvůli nějakým byrokratickým důvodům nebudou), tak snad aspoň ten fix bude do konce března :) Toť moje dojmy a můj názor ;) Já mám MDA Compact, takže mě to moc netrápí :D Ale pokukuju po něčem novém a u HTC mám taky svoje adepty, tak doufám, že to HTC nějak zdařile vyřeší :)
kubisz (1054)|16.3.2008 19:14
a uz to nekdo zkousel reklamovat? (duvod reklamace se tu uz probiral, zarizeni se prodava jako multimedialni a nedokaze ani prehrat poradne video apod.)
Tomula (31)|16.3.2008 19:29
Tady přispěvatel s přezdívkou MAO píše, že prý vrátili za Kaisera peníze.
Kibitz (212)|16.3.2008 19:39
Idiotsky odpovedi ze co ti vadi ani nesleduj. Oni za to nekteri asi vyhodili rocni prijem z brigad, tak na tenhle pomalej sunt nedaji dopustit! Ja bych Kaisera nejradsi omlatil HTC o hlavu.

Bohuzel uspechu reklamace neverim ani trosku, jinak bych se ho uz davno zbavil! Ovsem pouze kdybych dostal zpet celou castku. Pak bych koupil ojetyho Kaisera za osmicku a rekl bych si ze vykon odpovida cene... Skoda ze tak dobry zarizeni, toliko degraduje vykon. Jinak je mi vyhovuje skvele:?
kubisz (1054)|16.3.2008 20:16
to s tim coreplayerem je mozna reseni (i kdyz se divim, ze by na to neprisli hned) a pokud je to fakt, tak by tam ten imageon mel HW byt (a zapojeny)...stejna praxe je i na Palmu 750 (tam je to vypnuty pry kvuli spotrebe)...
Kibitz (212)|16.3.2008 20:22
To s coreplayerem je blbost...mam ho. Zadna zmena.
kubisz (1054)|16.3.2008 20:38
¨skoda...na tytnovi a na tom treu to pomohlo
Kibitz (212)|16.3.2008 21:09
I kdyz vlastne pozor! Mozna mystifikuju! Ja jsem ho vlastne neinstaloval, jenom si vytvoril zastupce na puvodni instalaci na karte po flash rom...

Jdu ho schvalne zkusit nainstalovat a testnu tomtom

EDIT: takze zadna zmena, zkusil jsem instalaci jak na kartu tak do zarizeni a vsechny mozny nastaveni videa
Tomula (31)|16.3.2008 21:42
A jakou verzi jsi naistaloval? Až od verze 1.2 má totiž CorePlayer plnou podporu čipů Qualcomm a ATI Imageon.
Kibitz (212)|16.3.2008 21:49
neboj, samozrejme optimalizovanou. A jako ano, samotne video prehrava o poznani lepe, ale nic jineho neovlivnuje.
NeoPlex_ce4you (248)|17.3.2008 10:27
samozrejmne core player nebude optimalizovat cely system, ale jen samotne prehravani videa a to funguje na jednicku... uz jen staci, aby htc podobnou optimalizaci jako lide z core playeru udelalo na fotak a graficke aplikace a bude to dobry.
Eset15 (52)|17.3.2008 10:35
Ja pevne verim ze nejaky ten fix vydaji, nejvic doufam ze se zpravy touchscreen bug jinak to taky zkusim vyreklamovat :dead:
NeoPlex_ce4you (248)|17.3.2008 11:07
to nevyreklamujes... to by pak mohl udelat kazdej clovek co ho ma..
ja mel predtim S730 a ta sla pryc, ale to bylo jeste ve 14 dnech po koupi navic sem to vracel v byvale praci, takze i ze znamosti no
kubisz (1054)|17.3.2008 12:23
no o to tu prave jde, aby vsichni "zatlacili" na vyrobce a ten napravil tu chybu...ale pravdepodobne se to asi moc nedari :)
NeoPlex_ce4you (248)|17.3.2008 13:46
[QUOTE="kubisz"]no o to tu prave jde, aby vsichni "zatlacili" na vyrobce a ten napravil tu chybu...ale pravdepodobne se to asi moc nedari :)[/QUOTE]

ne ty jsi me nepochopil.. jednoduse rikam, ze neni mozny reklamovat kvuli ovladacum.. proste ti to neuznaj.. to ze se ma tlacit na vyrobce to uz tu bylo reseny nekolikrat a to je uz uzavrena kapitola to je beznadejny
kubisz (1054)|17.3.2008 15:28
kvuli ovladacum mozna primo ne, ale kvuli "nefunkcnosti" videii ano (i kdyz asi velmi velmi slozite)...no flame prosim...
Kibitz (212)|17.3.2008 15:29
tak to nekdo zkuste reklamovat, pujdu hned po vas :D
pretorian_ce4you (101)|17.3.2008 16:42
tohle ti nikdo nevyreklamuje k tve spokojenosti nejsme v americe kde se soudi pro k...;) a kdyz ano tak myslim do toho pujdou vsichni hned jak vybehne nastupce HTC kaiser(2?)
matejcz (69)|17.3.2008 17:35
Tak dnes se mi odvařil TT One tak jsem byl nucen použít Kaisera na navigaci a je to opravdu katastrofa,TOMTOM se sekal a jako navigace nepoužitelné - když jsem zastavil na semaforu a pak na zelenou rozjel,tak Kaiser zareagoval až tak za téměř minutu,co jsem byl dávno pryč a pak se musel několikrát vracet,zlatá mapa,kterou jsem chtěl nedáno vyhodit.Navíc při pomalé jízdě se jaksi úpně ztrácí a celkem mu trvá než se vrátí zpět do normálu,dokonce mě ukázal že stojím na silnici přes kopec.Je nějaké řešení jak to alespoň pro nouzové použití lze použít?
Na video jsem si zvykl,že nefunguje už od dob TyTN ale navigaci byl měl zvládnout...
Zkoušel to již někdo reklamovat?
Navíc fix do zhruba minuty se mi taky nepodařil,musel jsem nejdřív stáhnout QuickGPS a pak až se chytl...
Celkem mě to mrzí,vždy jsem za Kaiserem stál a zatím mě nikdy nezklamal...
undy (17)|17.3.2008 17:42
ja som vyriesil problemi s kaiserom jednoducho. Predal a vratil som sa back k ASUSU...:$:
htcjirka (1875)|17.3.2008 19:41
[QUOTE]byl nucen použít Kaisera na navigaci a je to opravdu katastrofa,TOMTOM se sekal a jako navigace nepoužitelné - když jsem zastavil na semaforu a pak na zelenou rozjel,tak Kaiser zareagoval až tak za téměř minutu,co jsem byl dávno pryč a pak se musel několikrát vracet,zlatá mapa,kterou jsem chtěl nedáno vyhodit.Navíc při pomalé jízdě se jaksi úpně ztrácí a celkem mu trvá než se vrátí zpět do normálu,dokonce mě ukázal že stojím na silnici přes kopec.Je nějaké řešení jak to alespoň pro nouzové použití lze použít?[/QUOTE]

Musim rici,ze s Kaiserem naviguji a toto se me jeste nikdy nestalo.To co popisujes je extrem,co jsem jeste nezazil a urcite neni jevem beznym,ikdyz Kaiser neni zrovna nejrychlejsim zarizenim
HADES (209)|17.3.2008 19:58
Opravdu nechápu jak můžete popisovat takové velké problémy, mám Kaisera už hodně dlouho a nikdy jsem neměl problém ani s videem ani s navigací. Samozřejmě nejsem hovado abych se pokoušel na Kaiserovy přehrát video v plném PALu ale když to převedu do 320x240 při 800kb/s tak to jede krásně plynule a nic se neseká.
matejcz (69)|17.3.2008 20:34
Nevím,no prostě Kaiser jako nevigace se mi neosvědčil,možná je to ROMkou tu mám originál dodávanou kaiserem (1.56.405.5) nebo radiem (1.27.12.11).
Přitom mám TOMTOM v.6 legálně koupený včetně všech map a takhle to blbne.
Opravdu když zastavím,tak se jakoby sekne a než se vzpamatuje tak je to doba kolem minuty...Dnes jsem se v Plzni 3x musel vracet.Dříve jsem jezdil s FS N560 které by mělo mít horší GPSku a s tou jsem byl naprosto spokojen včetně přesnosti...GPSkou to podle mě být nemůže ta funguje v pořádku když se pohybuji,ale jak zastavím,tak je problém...Nenapadá mě čím to může být,ale čekal jsem,že navigace by neměla být pro Kaisera problém...
Jinak s rychlostí jsem spokojen,dříve jsem měl TyTN1 a ten byl o poznání pomalejší...
A video přes TCPMP se mi trhá,mám ho překonvertované přes PocketDivXEncoder na 320x240 přes všechny možné rady nastavení apod. se občas trhne,někdy se rozejde zvuková stopa s videem a pokud dám pauzu,tak už nerozjedu,musím zase znovu od začátku vybrat soubor ke spuštění a spustit od začátku...
To video mi nevadí,ale navigace jo
kubisz (1054)|17.3.2008 21:18
to opravdu bude chyba asi nekde jinde...na VariuIII s origos ROMkou ceskou a posleze novejsi anglickou se tom tom sekal, ale vzdy byl na spravnem miste (proste se vynechavaji obrazky a do 1s se jich zobrazi trebas jen 5)...i v tech videiich (YT) bylo videt, ze se kaiser trefuje do mista, ale cuka to...fix ma kaiser jeden z nejlepsich, co sem zatim videl, ani go traxx se na nej nechytal (bezne i v pohybu do 10s) a to data z QuickGPS nestahuji (ale asi se obcas stahnou spolu s ASkem; moc ale nesyncuju)...
Kibitz (212)|17.3.2008 22:37
matejcz> udelej HR, tvoje problemy jsou fak extremni. tobe by tu reklamaci uznali. ale vetsine to nejede az tak absolutne nepouzitelne. navigace se seka, ale ukazuje max s 3s zpozdenim, ne minutu.
matejcz (69)|18.3.2008 07:54
Tk jsem teď zkoušel Kaisera u kolegy a navigace se mu chová podstatně jinak...Odpoledne udělám HR a uvidím jestli se to nezlepší tak opravdu nevím...Do reklamace se mi nechce,protože vím,že bych byl 1/4roku bez Kaisera a na protokolu z gs mobile by bylo přehrán fw a výstupní testy ok a to mi za to nestojí...Snad vydají nějakej fix...
iron side (253)|18.3.2008 08:43
mam orig.ceskou rom,s GPS jsem naprosto spokojen,do pul minuty jsem lokalizovan na mape a sekani vubec zadne,kdyz to srovnam s Mio A701,ktere jsem mel drive,je to co se tyce rychlosti a presnosti o 30% lepsi,ale zase treba pocet satelitu ,ktere HTC najde je mensi.Ten problem co popisujes-dlouhe reakce ,sekani atd,to vypada jako bys mel nalezeno malo satelitu,mrkni kolik ti jich najde,myslim,ze pro plynulou navigaci jich musis mit minimalne 4.To co popisujes, se mi stava jen kdyz vjedu do tunelu...:D