Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém se zapnutím XDA Orbit

Hrebik_oldd (3)|15.3.2008 10:30
Dobrý den, jsem úplný začátečník a tak nevim co mám dělat. Když chci zapnout XDA tak se zapíná normálně až tak kde se zadá pin kod a pak se mi zase zrestartuje, takže zase čekám a pak se zase zrestartuje a tak pořád dokola. Jednou se mi zapnul az na 14 tej pokus. Poradte prosim
Díky
PhSnake (872)|15.3.2008 11:11
hardreset si skusal? Aku mas ROM,Radio?
Hrebik_oldd (3)|15.3.2008 11:15
hard reset jsem nezkoušel protože nevim jak a jakou mam ROM a Radio nevim kde najit
PhSnake (872)|15.3.2008 11:47
navrhujem hladat. najlepsie na wiki.xda-developers.com (je tam obrazok artemisa/orbita klikni nanho a studuj)
spike_ce4you (70)|16.3.2008 11:30
Jelikož jsem taky čerstvě lamózní uživatel, doporučuju taky studovat, na takovýhle základy jsem se teda neptal ... doufam :oops: :oops: :sarcastic:
ale:
hard-reset dáš (v příručce to máš napsaný) že stiskneš funkční klávesy (-), přidržíš je, stylusem píchneš do dírky na soft-reset (vlevo dole na boku přístroje) a jaks se objeví na displeji výzva k volbě hard-resetu, klávesy pustíš a zahájíš HR stiskem zelenýho telefonku. a když si přečeš, že pak přijdeš o všechny data atak tomu věř, nic ti tam nezůstane, takže doporučuju taky předtím zazálohovat kontakty v telefonním seznamu pokud je nemáš na simce...
Hrebik_oldd (3)|16.3.2008 14:13
Hard reset problém vyřešil
díky za rady