Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem synchronizace FS n520 a telefon

Karlos11 (11)|15.3.2008 08:11
Mel jsem activesync 4.2 a synchornizoval jsme 2 roky bez problemu, ted jsme si koupin nokii N73 nainstaloval PC suit a zacal synchronizvat i telefon. V praci nemam problem, ale doma od te doby nejsem schopen synchronizace PDA, hazi to chybu (synchronizacni-chyba-85010014). Neco jsem tu o tom uz cetl ale nejak nic nepomaha, je o teto chybe neco noveho, preinstaloval jsme activesync 4.5 nepomohlo. Nemuze to byt tim, ze davam kabely do stejneho USB?
Zdenek Malinsky (9781)|15.3.2008 09:08
Toto nepomuze?

Ja jsem to vyresil odinstaci PC suite a prodejem Nokie. :mad:
Karlos11 (11)|15.3.2008 15:37
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Toto nepomuze?

Ja jsem to vyresil odinstaci PC suite a prodejem Nokie. :mad: [/QUOTE]

Neco jsem z toho uz zkousel necemu uplne nerozumim a do nekterejch veci se nechci hrabat, pac tomu dost nerozumim
Karlos11 (11)|16.3.2008 10:43
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Toto nepomuze?

Ja jsem to vyresil odinstaci PC suite a prodejem Nokie. :mad: [/QUOTE]

Taak jsem toho zkusil hodne, ale nic (ne vse jsme zkusil). Je fakt kdyz takhle premyslim, ze to asi zacalo po instalaci Nikiasoftware updater. Tak to uz asi nevyresim, nokii nechci prodavat a v praci kde nemam nokiasoftware updater to jde. Jeste bych ho mohl zkusit odinstalovat, jdu na to...
Zdenek Malinsky (9781)|16.3.2008 23:03
Už jsem to tu několikrát psal - měl jsem před rokem a půl Nokii E61 a během necelého týdne jsem poznal, co znamená Connecting People. Bohužel v tom nejhorším. Hořká a drahá zkušenost.