Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Treo 750 wifi spectec sdw 822

Sat1 (48)|14.3.2008 19:09
Tak jak sem k velke nelibosti zjistil, tak na foru WMhelp.cz je to jiz uplne mrtve, tudis se zkousim obratit sem, s nadeji, ze alespon zde mi nekdo pomuze. Poridil sem si wifi kardu do minisd slotu spectec sdw 822 ale dvakrat moc dle mich predstav nefunguje. Neustale se odpojuje od pripojene site, z 99% nejde zapnout a vypnout pres wirelse spravce v telefonu a aby vubec nabehla, tak ji musim vysouvat a zasouvat a kolikrat i restartovat telefon. Uz sem zkousel i hardreset telefonu a nahrat ovladace primo pro tuto kartu pro WM6 ktery tam mam nahozeny, ale bez vysledku. Na WMhelpu psal jeden uzivatel, ze se mu toto podarilo vyresit instalaci ovladacu pro motorolu WM6, ale ten uz se tam taky dlouho nevyskytuje a ja nevim kde ty ovladace sehnat. Nevite nekdo co stim?
George eLzyx (22)|19.3.2008 16:20
Tuhle kartu nemám, ale zkus tenhle driver
http://60.248.111.19/driver%20for%20web-site/sdw-820%20driver%20for%20wm5.0/wlan11b-14CNU.CAB

driver ro wm6.0 přímo ze stránek spectec
http://www.spectec.com.tw/DOWNLOAD/moto-q-wlan-wm60/wlan11b_wm60.CAB

našel jsem ho v jedný diskuzi a prý funguje.

Jinak ta motorola pro kterou je ten driver se jmenuje motorola Q.

¨Snad jsem ti nějak pomohl, pak dej kdyžtak vědět
Badel_ce4you (3)|19.3.2008 23:43
Kde ty všude taky nejseš čoveče... :-)
Sat1 (48)|21.3.2008 23:43
tak sem se dnes vratil ze sluzebky a konecne zkusil ty drivery. Ten pro WM5 pada ostosest a ten pro WM6 je ten, co jsem mel do ted. Prisel sem ale na to, ze ten WM6 driver funguje treba dve hodiny, ale okamzite to prestane behat, kdyz se vypne displej. Pokud ho chci znovu zapnout, tak telefon na par vterin zamrzne, pak se rozsviti jen klavesnice a teprve po asi peti vterinach se zapne displej a telefon zacne reagovat. Jenomze v tom okamziku je karta uz jakoby nepritomna a wireles manager pise ze je vypla, ale zapnout nejde, musim ji vyndat a zase zandat do slotu, aby se chytla... Navic je mi divne, ze pres wifi je pripojeni pomalejsi nez pres gprs.
Sat1 (48)|10.4.2008 12:09
tak koukam, ze sem asi jediny co ma tento problem...:sarcastic:
Bohuzel me prave toto vede k tomu, ze T750 vymenim za kaisera...