Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s diakritikou - WM 6

sotik (4)|14.3.2008 01:28
Dobrý den,
přešel jsem z Palmu na Samsung i600, ktereho jsem upgradoval na WM 6. Bohuzel se ve svete WM poradne neorientuju, chci Vas pozadat o pomoc.

Konkretne se mi jedna o problemy s ceskymi znaky v programech jako Internet Explorel - diakritika se na vetsine stranek zobrazuje, ovsem na nekterych se misto ceskych znaku zobrazuje azbuka (opravdu se jedna o ceske weby ;) ).

Dale me zlobi vestaveny program RSS ctecky, tam uz vubec diakritiku nenacte a objevuji se same klikihaky.

Poslednim a zrejme nejvaznejsim problemem je diakritika v Docs to Go 3.0, misto znaku s diakritikou se mi zobrazuji ctverecky.

Zkousel jsem to resit instalaci lokalizace od Sunnysoftu kterou jsem dostal v baleni, jenze bez rozdilu. U Palmu stacilo nainstalovat bud "malou lokalizaci" nebo se pouze doinstaloval font.

Pomuzete mi prosim? Uz nevim kde googlovat.


Děkuji
Ppp2 (60)|14.3.2008 10:34
Azbuku v IE jsem mel, kdyz jsem pouzival QiP. Jakmile jsem QiP odinstaloval, tak pohoda.
PhSnake (872)|14.3.2008 11:06
skus si stiahnut CE fonty (tahoma, verdana), niekede sa tu potuluju...myslim ze v sekcii ebookov, ked nenajdes napis PM mozem poslat majlom.