Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problém s diakritikou - WM 6

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Dobrý den,
    přešel jsem z Palmu na Samsung i600, ktereho jsem upgradoval na WM 6. Bohuzel se ve svete WM poradne neorientuju, chci Vas pozadat o pomoc.

Konkretne se mi jedna o problemy s ceskymi znaky v programech jako Internet Explorel - diakritika se na vetsine stranek zobrazuje, ovsem na nekterych se misto ceskych znaku zobrazuje azbuka (opravdu se jedna o ceske weby ).

Dale me zlobi vestaveny program RSS ctecky, tam uz vubec diakritiku nenacte a objevuji se same klikihaky.

Poslednim a zrejme nejvaznejsim problemem je diakritika v Docs to Go 3.0, misto znaku s diakritikou se mi zobrazuji ctverecky.

Zkousel jsem to resit instalaci lokalizace od Sunnysoftu kterou jsem dostal v baleni, jenze bez rozdilu. U Palmu stacilo nainstalovat bud "malou lokalizaci" nebo se pouze doinstaloval font.

Pomuzete mi prosim? Uz nevim kde googlovat.

Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Azbuku v IE jsem mel, kdyz jsem pouzival QiP. Jakmile jsem QiP odinstaloval, tak pohoda.

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

skus si stiahnut CE fonty (tahoma, verdana), niekede sa tu potuluju...myslim ze v sekcii ebookov, ked nenajdes napis PM mozem poslat majlom.

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-10-2010, 11:16
  2. Je nějaké icq s diakritikou??
    Od tomolovic v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-12-2007, 12:37
  3. Kantakty s diakritikou a SIM karta
    Od kloki v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-02-2007, 12:15