Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s BT a WiFi na M700

BlastFX (57)|13.3.2008 21:06
I. problémy s BT
1)nehorázně dlouho se to zapíná (asi 15 s)
2)nikdy sem neviděl mobil jednoho mýho kámoše, pak se to zhoršilo a ať sem byl kdekoliv, viděl sem tam Skoda_UHV ale pořád to celkem fungovalo a pak se to podělalo úplně-vždycky, když vyhledávám zařízení, vypíšemi to Skoda_UHV a jeden mobil, kdyz dam refresh, oboje to zmizí a nic jinýho to nenajde (i když vim, že v okolí sou aktivní zařízení)
3)když chci posílat soubor, musim se s cilovym zařizenim naboundovat a pak, i když je boundovani uspesny, tak se to posílání přeruší a musim to posílat znova (přitom i ten nejstupidnější mobil dokáže soubor jednoduše poslat)

II. problémy s WiFi
1)i kdyz vidim nezabezpecenou wifinu s dobrym signalem, tak kdyz se s ni pokusim spojit, tak se to pres minutu snazi naconectit a pak mi to hodí conection failed
2)kdyz zapnu wifi a zapnu WiFiFoFum2, tak mi to najde např 6 aktivních wifin, když pak rozběhnu ten conection manager, vidim 2
3)i kdyz se mi podaří s nějákou wifinou spojit, tak to spojení neustále vypadává (i když vzhledem k úrovni signálu soudím, že ty wifiny bejvaj dost stabilní

Nevíte, co s tim?
BlastFX (57)|16.3.2008 11:42
jo a taky mam problem s ukladanim souboru na pametovou kartu-i kdyz v settings v zalozce FTP nastavim ukladani do korenovyho adresare SDMMC, tak se mi to stejne uklada do pameti telefonu, takze nemuzu prijimat soubory vetsi, nez kolik mam volno v pameti telefonu (coz je momentalne pouhych 16 MB) :(