Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 kolabs po restartu

Stanley8844 (3)|12.3.2008 14:43
Dobrý den,
dnes jsem restartnul LOOXe , obrazovka bez podsvícení znázornila delfíny a to bylo vše. Delfínci mizí když vyjmu hl. baterii, po vrácení naskočí to samé, drží určitou chvíli, pak delfíni zmizí. Objeví se opět až po připojení adaptéru. Myslel jsem , že to bude baterií ,ale v Sunnysoftu tam dali novou baterii a bylo to to samé. Naznačuje to asi , že došlo k nejhoršímu , ale nemůže to být u nové baterie tím , že nebyla dostatečně nabita? Kontrolka dobíjení nesvítí. nemá s tím někdo zkušenost ? díky.
Stanley8844 (3)|12.3.2008 16:01
tak teď jsem našel z l.p. 2006 příspěvky, kde na obdobný problém doporučují vyndat hlavní baterku a nechat vybít baterku záložní a to až dva dny . Tak to zkusím, ale přivítám i další rady. díky
weszter (231)|12.3.2008 20:05
tento stav znám, mně pomohl až getronics a výměna MB...
dvakrát...

:(
Stanley8844 (3)|13.3.2008 07:26
Tak je to vyřešené. Naštěstí jsem odbornou pomoc servisní služby nepotřeboval, pomohla mě tato diskuze. Skutečně stačili vyjmout hlavní baterii, v mém případě na cca 5 hod. Pak jsem jí vrátil, připojil vnější zdroj a během 10 s se podsvítil displej a vše je OK :yes:
Luke288 (21)|14.3.2008 21:32
jak poznám za jak dlouho se vybije záložní baterie u N520 jestli teda vůbec nějakou má? mám ten samý problém