Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

napětí baterie u n300

václavka_oldd (2)|12.3.2008 07:58
Neustále mi tuhne moje n311, tak zkouším čím by to mohlo být.... mám v něm baterku BA-1405106 (DC3.7V 1200mAh). Měřil jsem u ní napětí ale dost se odlišuje od těch udávaných 3.7V. Mohl by prosím někdo změřit napětí u své (stejné) baterky a uvést ho v diskuzi? Možná mě tím dost pomůžete, jestli na ní budete mít všichni přesně 3.7V tak koupím novou a třeba se to tím vyřeší. :D
Zdenek Malinsky (9781)|12.3.2008 10:44
ad tuhnutí
1. Co třeba zkusit novější/jinou ROM? Nezpůsobuje to třeba nějaká neoficiální?
2. Nezpůsobuje to nějaká aplikace? Zkus zazálohovat, udělat HR a pak nějakou dobu (za jakou k tomu vytuhávání dochází) vyzkoušej jen s prázdým PDA (bez nainstalování dalších aplikací), pouze tam AS "nasyp" kontakty, úkoly, události. Tím by se vyloučilo, že problém způsobuje nějaká aplikace.
3. Proč si myslíš, že je to baterkou? To je nějaká neoriginální?
václavka_oldd (2)|12.3.2008 14:59
Baterka je originál, nevím jestli to způsobuje ona, právě proto to zjišťuju ;)
Zkoušel jsem už tři ROM pro WM5, včetně WM6 a tuhne to i prázdné po hard resetu. Proto chci ověřit tu baterku...
Pozn.: pokud to budete někdo měřit, napiště jestli je měřená naprázdno, případně na krátko a při jaké kapacitě dobití (těsně po dobití, 50% kapacity atak...)
Zdenek Malinsky (9781)|12.3.2008 15:50
Pokud to tuhne i prázdné po HR, tak buď ta baterka nebo jiná hw závada a je to zralé na návštěvu servisu.
xhladi07 (525)|12.3.2008 16:46
Jen bych poznamenal, ze napeti na baterce nebude nikdy odpovidat napisu na ni. Pravdepodobne bude vetsi (treba i o pul voltu, nebo i vic). Pokud je mensi (a je plne nabita), bude to problem. Kolik ti dava?