Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 614c v praxi [Railweb.sk]

Zdenek Malinsky (9781)|11.3.2008 18:35
IPAQ 614c hodnotím veľmi kladne. Za výbornú cenu (v porovnaní s konkurenčnými smartphonmi s OS Symbian) ponúka skvelú výbavu, dostatočný výkon ako aj možnosti ďalšieho rozšírenia aplikáciami podľa vlastných potrieb. Vďaka doinštalovaným aplikáciám sa možnosti iPAQ-u výrazne vzdialia od výbavy, ktorú ponúka Nokia N73. Skvelý veľký displej a pevná konštrukcia robia z iPAQ-u zariadenie inej triedy. Škoda len toho nevydareného fotoaparátu. Absencia prednej kamery mi nevadí, nakoľko na Nokii N73 som ju mal a využil som ju asi 3 krát (na vyskúšanie).

Na serveru Railweb.sk vyšla jedna z prvních recenzí nového zařízení HP iPAQ 610c a protože je nejen obsáhlá, ale i velmi povedená, doporučuji vám ji ke shlédnutí. Navíc je pro běžného čtenáře těchto stránek zajímavá i tím, že autor přesedlal na Windows Mobile ze Symbianu (konkrétně z Nokie N73) a tak je v textu plno zajímavých srovnání.

Zdroj: Railweb.sk
htcjirka (1875)|11.3.2008 18:51
Určitě pěkná recenze a spoustě nerozhodným lidem pomůže ve výběru PDA.
bjirka (380)|11.3.2008 20:34
Konečně si začíná také někdo všímat toho, jak je to se zobrazením na displejích různých zařízení při přímém srovnání. Podle mého jednoznačně lepší 65k barev u WM než uváděné třeba 262k zobrazení u jiných systémů.
Také se mi zdá úsměvné jak autor uvádí výhody HP, přitom popisuje standardní funkce WM.
tomopk_ce4you (9)|12.3.2008 16:45
Sklamal ma ten fotoaparát. Dúfam že ho nová ROM-ka vyrieši.
DavidK_ce4you (3)|2.9.2009 23:36
Ahoj prosím může někdo poradit. Mam 614c a jsem velmi spokojen. Jen mi vadí že když dochází baterie vůbec není slyšet varovný zvuk. Lze toto někde nastavi? nebo dát jiný zvuk. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2009 23:41
Zkus start - settings - sounds & notifications - notifications, spíše však .....- sounds a pak mít zaškrtnuté Evets (warnings, system events)

Nesli (409)|3.9.2009 01:33
Děkuji za upozornění, příjemná recenze a zajímavé srovnání..I když tedy grafika webu je příšerná ( budu šplhat, jsem zmlsaný Ce4you:) ) obsah to vyrovnává..Více takových :)
DavidK_ce4you (3)|4.9.2009 23:03
Díky za radu. To co jsi mi radil je zapnuté už dávno. Upozornění je zapnutý ale ten zvuj je tak slabý že když mám HPčko v pouzdru vůbec ten varovný ton neslyším a to sedím třeba u něho (u ušního jsem byl a u mě je vše v pořádku :-D )
Jen bych potřeboval ten zku změnit na výraznější. Nevím ale kam mám zvuky nahrát a jestli je to vůbec možné. Znažil jsem i stáhnout aplikaci která by zvuky měnila ale na 614c nešla nahrát a starší verze není k sehnání. Chtěl bych si změnit i zkuk na sms. Ten výběr co mi nabízí 614cka je dost omezený. Díky
Zdenek Malinsky (9781)|5.9.2009 16:38
Nové "zvuky" zkopíruj do složky windows v PDA a pak si je k jednotlivému přiřaď v start - settings - sounds and notifications - notifications. Doporučuji použít raději defaultní formát, než mp3.
DavidK_ce4you (3)|5.9.2009 18:25
Děkuji za radu určitě to zkusím ale ještě mám jeden dotaz. V nastavení upozornění nemám nastavení pro baterii
Zdenek Malinsky (9781)|5.9.2009 18:27
Aha, no tohle nějak nesleduji. Možná by to umělo Batti od Davida Andrše-jde tam nastavit při kolika % má co hlásit (ale opět nevím, zda to jde i zvukově) :?