Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

poslech hudby na E-tenu s adaptérem od Nokie

Yang15 (18)|11.3.2008 13:36
Dobrý den.... chtěl bych se zeptat.... shanim nejaký dobrý sluchátka..kvalitní..na E-ten M700 a porad neuspesne..ty co jsou v balení jsou na prd..:((
našel jsem tady od Nokie věcičku http://www.mobilopava.com/index.php?d=1&id=4358 a chci se zeptat..jestli kdyz k tomu dam redukci abych to mohl zapojit..tak jestli to bude vse fungovat..myslim hlavne ten ovladací panel a samozřejmě zvuk....
děkuji za odpověď..
kubisz (1054)|12.3.2008 12:34
s nejvetsi pravdepodobnosti to nepojede, maximalne tlacitko na prijimani a zvedani hovoru...resenim jsou BT sluchatka, nebo redukce (ale bez moznosti skakani po pisnickach) nebo neco origos od etenu (aceru :) )...
BUXXX (12)|14.3.2008 18:59
A co redukce od Hamy?

Link
gorge_No.1_ce4you (191)|15.3.2008 16:27
Aby vše uměly, by měly být čtyřpólové, což tyto asi nejsou!
Yang15 (18)|17.3.2008 10:30
aha....tak to je škoda.... a nevíte náhodou o nějakých dobrých... levných.... kvalitních... sluchátkách s ovladačem ...... nebo aspon jen ten ovladač????

díky za odpovědi
gorge_No.1_ce4you (191)|17.3.2008 12:37
Podívej se na DealExtreme, mělo by to být ono, navíc je to levné a poštovné je zdarma'!! :yes:
Yang15 (18)|17.3.2008 16:02
aha :D a nějakou českou stranku nemáte???? :) :cool:
gorge_No.1_ce4you (191)|17.3.2008 19:14
pokud vím, v Čechách takové něco sehnat je velmi obtížné.
Yang15 (18)|17.3.2008 19:58
no..tak to je pekne v hajzlu..... a ty mas co za mobil? taky M700 ??
kubisz (1054)|17.3.2008 21:29
pokud je clovek alespon trochu zrucny (bud to udelat sam, ci nekoho najit :) ), tak se daji puvodni sluchatka ustrihnout za microphounem a za nej si napajet bud 3,5 jack, nebo rovnou nejaky lepci sluchatka...puvdni konektor i kabely byvaji vetsinou celkem v poradku a kvalita reprodukce je degradovana pouze mizernym rozsahem puvodnich membran (sluchatek) a zbavite se nutnosti pouziti redukce...daji se take koupit primo nokia (ci jina znacka, trebas SE) sluchatka s 2,5 ctyrpolovym jackem, ale ani jedno reseni neumoznuje Vami pozadovane skakani po pisnickach (nejsem si jisty, zdali vubec neco takoveho PDA konektor umoznuje; tlacitko na prijeti hovoru totiz myslim sleduje jen telefonni modul, ale ne SW PDAcka...)

tohle by ale opravdu mohly resit BT sluchatka...
speed-komi (278)|17.3.2008 21:39
ovládání přímo na sluchátkách mít nemůžeš (pouze ty origoš). můžeš si pořídit redukci z 2,5 na 3,5mm jack. Potom tam zapojíš jakákoli obyč sluchátka, ovšem bez přepínačů. A tak to také používám já - mám redukci nokia ad50(nebo podobně, přesně to mám v podpisu) a k tomu kvalitní sluchátka.(=maximální spokojenost)

Tvůj problém fakt můžou vyřešit jen BT sluchátka, jak píše kolega.
Yang15 (18)|17.3.2008 22:42
Ok...děkuji vám za všechny rady.... a jak tak nadtím přemýšlím..... tak mi budou stačit sluchátka jen s ovladačem hlasitosti.... to je asi nejlepší řešení....:yes:
kubisz (1054)|18.3.2008 09:33
[QUOTE]... můžeš si pořídit redukci z 2,5 na 3,5mm jack ...[/QUOTE]

tu je trochu problem s tim, ze tyto redukce opravdu byvaji jen tripolove a neumoznuji zapojeni microphounu...kdyz Vam pak nekdo zavola, tak je ale (vlivem spoje kontaktu pres konektor) microphoun v zarizeni vypnuty, cili Vas protejsi strana neslysiii...resenim je vyrvat sluchatka z ucha, z PDA a modlit se, aby se elektronika od konektoru nezkratla, coz napriklad u AS P525 byla celkem bezna zavada...
Yang15 (18)|18.3.2008 09:50
jj... tuhle metodu doposud pouzivam.... a musim zatukat.. ze zatim k zadnymu zkratu doposud nedoslo:)
Haldy (22)|25.3.2008 10:47
A co rikate na tuto a tuto redukci? Na prvni pohled mi prijdou stejne, ale nevim, jak jsou zapojene uvnitr. Kazdopadne to ale vypada na redukci z 2,5 jacku (4pin) na klasicky 3,5 stereo jack, do ktereho muzeme pripojit libovolna sluchatka. A je to cesky obchod s rozumnymi cenami. Co vy na to?
kubisz (1054)|25.3.2008 11:33
to opravdu vypada na ctyrpolovej, ale nokia to ma myslim zapojeny jinak (mic je jinde)...
Yang15 (18)|25.3.2008 19:02
no..dobry.. ceny jsou dobre... ale kdyz si prictes k tomu postovny... tak te to vyjde porad stejne... jako kdyz to kupujes nekde u mobilu.. nekde za to chtej i 200,- Kč..:no: .. tu redukci chce koupit nekde v hudebnictvi... :yes:
Digis (30)|2.9.2008 13:44
Zdavím, pokud byl někdo zvyklý na lepší poslech ze sluchátek než má E-TEEN doporučuji následovné.

1. Vzal jsem si sluchátka která jsem používal dřív a vyhovovaly mě, opatrně jsem je rozdělal / většinou u každých sluchátek jdou opatrně oddělit sluchátka od pouzdra, někdy jsou lechce přilepené nějakou gumou/
2. totéž jsem učinil se sluchátky od E-TEENA, pozor zdá se , že rozdělat nepůjdou, ale opatrně vsuňte do škvíry nožík a pozvolna rozevírejte, tyto sluchátky jsou lepeny gumou.
3. Přehoďte sluchátka mezi sebou a ty stará/lepší/ přiletujte do pouzder od sluchátek E-TEEN.
4. Něčím je lehce přilepte aby se nerozdělávaly

Trošku zručnějšímu člověku to nezabere víc jak 15 minut

Tím jsem zachoval 100% funkci sluchátek a nemusím to spojovat někde na kabelu, což vypadá hnusně. Teď mám originál sluchátka s daleko lepším poslechem.