Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vybita baterie a prazdna pamet - co ted?

lucifer66 (55)|24.5.2004 09:46
Stala sa mi taka vec, ze som nemal nabijacku a baterka sa mi vybila a vsetko sa vymazalo(okrem toho co som mal na CFkarte), existuje nejaky postup ako to znova zosynchornizovat, alebo ako mam teraz postupovat, lebo niektore programi su nainstalovane (na tej cfkarte) ale v pockete su ako nenainstalovane?
poradite:?:
Wuffi (1599)|24.5.2004 10:34
Delal sis pres ActiveSync zalohu? Jestli ano, jde snadno obnovit a melo by vse normalne chodit... Jestli ne, tak bohuzel budes muset znovu nainstalovat i veci co mas na CF. Rada pro priste - ZALOHOVAT, ZALOHOVAT, ZALOHOVAT!!! Vzdyt je to tak jednoduche. Jde to primo v ActiveSyncu a to jak manualne tak automaticky pri synchronizaci. A v pripade te automaticke zalohy si muzes i vybrat jestli chces uplnou zalohu ci vzdy jen k puvodni zaloze pridat jen to co se zmenilo - je to super moznost a setri to cas!!!
lucifer66 (55)|24.5.2004 16:16
ked dam restore tak mi nabehne chybove hlasenie
ze
selectet back up files is not valit. please select another storage file?
predtim som mal na vyber ze ci guest alebo pocket_2
takze je este nejaka sanca ako to dat dokopy:?:
windmaster (307)|24.5.2004 16:38
Podle mých zkušeností jde většina free programů instalovaných na CF kartu spustit přímo z karty poklepáním na exe soubor (pomocí exploreru nebo commandra). Lepší možnost je znovu vytvořit zástupce v položce Start Menu (pomocí Commadra). Licencované programy jsou na tom zase většinou stejně, jen vyžadují nové zadání kódu. Nemusí se tedy znovu instalovat.
Wuffi (1599)|25.5.2004 08:16
Mno, uplne to tak pravda neni. Rada aplikaci si instaluje komponenty (napr. dll) do "/Windows/" a vytvari zaznamy v registru, takze jsou pak jednoduse nepouzitelne...
windmaster (307)|25.5.2004 10:17
Tak tak Wuffi, některé jsou nepoužitelné, to přeci nepopírám:D