Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Herald - nenabiha

Dreix (56)|11.3.2008 02:19
Ahoj!

Mel bych takovy mensi, mozna lamacky dotaz. Flashnul sem si sveho HTC Heralda z WM5 na rychlejsi WM6 a vse bezelo krasne. Po zakladnich nastavenich a synchru kancelare s PC jsem nadale vegetil a potom jsem ho (po nekolikate) vypl (ne uplne do mrtva, ale jen do stand by rezimu). Jenze co se nestalo, zapnout se nechtel a kdyz sem ho restart, pri bootu jak se nahore vypisuji ty 3 radky s Infem tak nabehnou dva a misto tretiho a nasledneho pusteni systemu se jednoduse vypne. Zkousel jsem vse, od hard resetu az po uvedeni do boot rezimu pomoci KAMERA+POWER cudl , kde jsem to zkusil znova flashnout, ale neuspesne - je nutne spojeni pres ActiveSync a toho z nenabehnuteho PDA nedosahnu :(


Chtel jsem se tedy zeptat, jestli se to da nejak zachranit ode me z PC, nebo jestli musim navstivit servis... :( A pokud je jedina moznost navsteva servisu, co vse tak mam ocekavat, ze s nim budou delat (=ja platit), zda-li jen prehrati ROMky, ci i neco jineho.

Diky moc za jakekoli info!:oops:
PhSnake (872)|11.3.2008 08:54
skusil si exitnut bootloader cez mtty? Pripadne skus toto :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=345411
Dreix (56)|11.3.2008 13:19
[QUOTE="PhSnake"]skusil si exitnut bootloader cez mtty? Pripadne skus toto :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=345411[/QUOTE]

bootloader cez mtty? nejak nerozumim :(

Na to forum jsem koukal a mam trosku pochybnosti, pokud nabootju do bootloadru, pripojim pres USB, tak se to podari preflashovat ci nejak rozchodit? ActiveSync se nerozbehne, protoze to nebude zapnute, umi to tedy flashnout byt to nastartuju do bootloadru?

Pokud by ti to nevadilo, hodil by si mi sem strucne to, co tam pisou? :oops: Nejsem v anglictine moc zdatny a nerad bych neco udelal jinak ci spatne...
babicka (76)|11.3.2008 17:18
Zrovna jsem resil neco podobneho, ale u Touche. Zachranilo me flashnuti ROMky ze SD karty. To by Herald mel umet taky ne?
Dreix (56)|11.3.2008 18:18
[QUOTE="babicka"]Zrovna jsem resil neco podobneho, ale u Touche. Zachranilo me flashnuti ROMky ze SD karty. To by Herald mel umet taky ne?[/QUOTE]

Jak na to?:(
babicka (76)|11.3.2008 21:01
Pokud je to jak u touche, tak si Winrarem z exe souboru ROM Update Utility vytahnes nbh soubor. Ten prejmenujes na <neco>.nbh a nahrajes do rootu cerstve zformatovane SD karty. Zasunes kartu a najedes do bootloader modu. Problem je to jmeno souboru, protoze to se urcite lisi podle zarizeni. Ale muzes zkusit treba HERALD0IMG.nbh. U me to bylo ELF0IMG.nbh
PhSnake (872)|12.3.2008 09:14
u artemisa je to ARTEIMG.nbh
babicka (76)|12.3.2008 09:49
Tak u tebe by to melo byt HERAIMG.nbh
PhSnake (872)|12.3.2008 09:51
nejsom isty, som pozeral prenho aj na xda-deve nic tam nie je o tom pisane... Napr Universal sa neda flashnut z SD karty....