Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se zbavit smetí

Jerry Salcer (197)|23.5.2004 10:36
Každý vyzkouší desítky programů, ale jak vyčistit WM2003 od smetí po programech které zbyde v systému. Takové ty "cleany" toho moc nezvládnou a remover sice zobrazí co je navíc, ale nečistí. Pokud mi zbývá hard reset, jak to udělat, aby systém byl čistý, jen s těmi programy co nyní již používám napořád.:sarcastic: Po hardresetu navím jak pokračovat dál, abych po restore nebyl tam, kde jsem byl.:O
strojvudce (390)|23.5.2004 17:48
Ja to řeším tak, že když jdu zkoušet ňáký nový softík, tak udělám zálohu na CF. Když ho vyzkouším a nelíbí se, tak Hard reset a obnova z CF a je to jako před tím. :D A když se mi líbí, tak ho nechám a jedu dál. Akorát se stává, že se mi přestane líbit třeba za 14 dní. Takže stejně asi tak jednou za 3 měsíce Hard a nová instalace programů:yes: Toť můj postup.
aaischa (660)|12.12.2004 12:25
měl sem ňákej prográmek...snad si vzpomenu jak se menuje.... uměl vyčistit registry a přebytečný soubory.. a to už je dlouho mě sem ho na HP Jornada 520... něco jeko regclean , regx nebo ňák tak
PavelR. (2184)|12.12.2004 12:45
[QUOTE="aaischa"]měl sem ňákej prográmek...snad si vzpomenu jak se menuje.... uměl vyčistit registry a přebytečný soubory.. a to už je dlouho mě sem ho na HP Jornada 520... něco jeko regclean , regx nebo ňák tak[/QUOTE]

... podobných aplikací je samozřejmě hned několik. Osobně mi zatím nejvíce vyhovuje již několikrát na ce4you zmiňovaný MemMaid (nyní ve verzi 1.4), který toho umí opravdu hodně.

PavelR.
Wuffi (1599)|12.12.2004 12:55
SKTools RULEZ! :yes: :D