Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PocketCM Calendar - novinky, tipy & triky...

Martin Ráž Hoch (1832)|8.3.2008 20:31
PocketCM Calendar

Možná už tu někde zaznělo, ale mě se nepodařilo najít, takže... tvůrce(i) známý a oblíbených aplikací PocketCM Contact a PocketCM Keyboard se vydali na pole další funkcionality PocketPC, konkrétně kalendáře. Zatím jen koncept, ale věřím, že jak je zvykem, velmi rychle začne aplikace bujet ;)
CommanderZ (1798)|8.3.2008 22:29
To vypada dobre, konecne kalendar orientovany ciste na prstove ovladani :))
fun_thomas_ce4you (74)|9.3.2008 11:29
Tak mě PocketCM Calendar nefunguje :( Nakopiruju do PPC, spustim, kalendář jenom problikne a bez jakykoliv hlasky spadne.
fun_thomas_ce4you (74)|10.3.2008 10:46
Vyšla nová verze 0.2:

* Added the opportunity to delete events (stay pressed on an event a menu will appear)
* Added GSync tool, synchronize Windows Mobile Calendar with Google Calendar (two way, do not support recurence) - this is a separate exe that require the .NET 2.0 runtime (included in WM6.0 and above)
* Bug fixes: people crashing at start should now be able to use it

Mě osobně pomohla, kalendář už se mi normálně bez problémů spustí.
Martin Ráž Hoch (1832)|10.3.2008 11:37
Makaj na tom a to je dobře:)... synchronizace na Google Calendar je faska, dokážu si představit replikaci Exchange <-> PPC <-> Google, ale to je otázka až na další buildy aplikace, teď je to takové surové a komunita ještě nestihla zareagovat, což se předpokládám brzy změní a můžeme se těšit na spoustu skinů atp.
Merlin_CZ (108)|11.3.2008 18:26
Vypadá to moc pěkně, ale nikde nevidím, zda to podporuje i rozlišení VGA :(