Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Obsahlost map - 3 navigace

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Hoj. Potreboval bych nejake strucne porovnani podle obsahlosti pokryti CR, predevsim silnic 3. trid. Taky podle prehlednosti a presnosti.

TomTom 6
    iGO 8/6
    Destinator 7 (muj favorit, ale nevim, jak na tom je)

Co byste nejvic doporucili?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Navigon s posledními mapami od Navtequ, ten má dokonalé pokrytí i polních cest, průser ovšem je, že po nich i naviguje .
    Jinak TomTom má taky velmi slušné pokrytí, zkus si při výpočtu trasy zvolit "Nejkratší" a povede tě to cestami, o kterých jsi ani netušil, že existují.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

hm tomtom by mi tez nevadil, jen proti igo mam jistou averzi. mate nekdo zkusenosti s tim destinatorem? nebo ho budu muset prubnout?

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Já se zas přikláním k iGO Rozhodně nejlepší pokrytí v rámci Evropy, protože nepoužívá jen zdroje jako je TeleAtlas a Navteq, ale i jiné dodavatele map. iGO má spoustu různých nastavení, takže se dá hodně přizpůsobit vlastní potřebám a i skin si můžete dát vlastní. Nevím jak vypadají poslední aktualizace map od Navtequ v Destinatoru, ale před rokem to stalo v ČR za starou bačkoru. TomTom i iGO používají pro ČR mapy od TeleAtlasu, takže to vyjde nastejno. U TomTomu se určitě vyvarovat nejkratšímu typu trasy, pokud se teda nebojíte jezdit přes pole

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

To je otázka zvyku, já mám zase averzi vůči TomTomu poté, co mě několikrát protáhl kolem kravína, aby mne ušetřil zajížďky 200 metrů přes náves, a 2x jsem skončil na cestě před závorou...

A nejrychlejší trasa v TomTomu má zase to kouzlo, že si člověk cestou ze Znojemska na Plzeň-jih zajede 100 km, ale zase je tam teoreticky o neuvěřitelných 14 minut dříve, než při nejkratší trase.

TomTom je prostě dělán na poměry v civilizovaných zemích na západ od Rozvadova, kde je daleko hustější síť dálnic, kterých se TomTom drží jako klíště. U nás je dobrý pro supersporťáky, náklaďáky nebo SUVčka, ale rozhodně ne pro "normálního" řidiče.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

takze spis igo? no, stejne to asi 2x nevyuziju, ale zkusit to musim mam slibene zaplaceni licence na vybranou navigaci ve firme, tak to musim prokonzultovat, nyni to vypada na igo8, ale mozna testnu jinde toho destinatora (zajimavy ovladanim)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Destinator neznám, osobně bych volil mezi iGO (verze 8 vypadá dobře, i když ty 3D budovy jsou akorát pouťová atrakce k ničemu) nebo Pocket PC Navigatorem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak pokud to nekoho zajima, tak Destinator je tragedie - nejhorsi ovladani, co jsem kdy videl, rozhodne nedoporucuji. Ale muzu velmi doporucit Sygic Drive 7 - vychazi z TT, ale je o dost vylepsena, prijde vyrazne prehledna a snadna, pritom presna a dobra. Existuji do ni velmi aktualni mapy, CR je velmi dobre prokreslene, problemy jenom s popisnymi cisly v mensich mestech (ukazuje totalne blbe, nebo treba vsechny na stejnem miste). Jeste mozna zkusim u nekoho ten mapfactor, ale myslim, ze pujdu do Sygic Drive (btw je to i dobra mapa a verze na pc je takovy velmi dobry atlas )

Podobná témata

1. GPS navigace
    Od Danosss v sekci Touch HD
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-01-2010, 21:36
  2. GPS navigace
    Od JirkaJ_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 02-01-2010, 18:56
  3. navigace
    Od Zig_ce4you v sekci Příslušenství pro navigaci