Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samovolné zapínání

yasmeene2 (794)|23.5.2004 03:24
Dneska mi to začalo. Mé MDA se asi po čtvrt hodině samo zapne, občas dříve občas později.. :( Nestalo se to někomu? Ono už sem asi dva měsíce nehardresetoval, tak už možná bude na čase.
ipf (2136)|23.5.2004 08:11
Jestli to nějak nesouvisí s automatickou kontrolou pošty. Já mám nastavenou automatickou kontrolu, právě po 15-ti minutách, a také jsem si všiml, že se MDÁčko občas zapne. Jenže jsem si myslel, že to souvisí s tou kontrolou pošty, tak jsem nad tím nedumal.
st.tom_ce4you (365)|23.5.2004 10:36
[QUOTE="yasmeene2"]Dneska mi to začalo. Mé MDA se asi po čtvrt hodině samo zapne, občas dříve občas později.. :( Nestalo se to někomu? Ono už sem asi dva měsíce nehardresetoval, tak už možná bude na čase.[/QUOTE]

Mel jsem podobny problem, poprve kdyz jsem si nainstaloval Wakup Tweak a podruhe kdyz jsem v Sprite backup 3.0 mel nastaveno schedule backup.
ipf (2136)|23.5.2004 11:43
[QUOTE="st.toma"][QUOTE="yasmeene2"]Dneska mi to začalo. Mé MDA se asi po čtvrt hodině samo zapne, občas dříve občas později.. :( Nestalo se to někomu? Ono už sem asi dva měsíce nehardresetoval, tak už možná bude na čase.[/QUOTE]

Mel jsem podobny problem, poprve kdyz jsem si nainstaloval Wakup Tweak a podruhe kdyz jsem v Sprite backup 3.0 mel nastaveno schedule backup. [/QUOTE]

Ani jeden z výše uvedených programů v mém MDÁčku nejsou (ani nebyly) a zapíná se mi také, takže "tudy cesta nevede" (jak říká klasik :D ).
yasmeene2 (794)|23.5.2004 13:09
Také nemám ani jeden z uvedených programů. Mohlo by to být buď tím mailem nebo today plus, nic jiného mě nenapadá. Zkoušel sem vypnout TD+ ale děje se to pořád, nemáte někdo ponětí, jestli se td+ updatuje i když je vyškrtlá z today?
ipf (2136)|23.5.2004 13:24
[QUOTE="yasmeene2"]Také nemám ani jeden z uvedených programů. Mohlo by to být buď tím mailem nebo today plus, nic jiného mě nenapadá. Zkoušel sem vypnout TD+ ale děje se to pořád, nemáte někdo ponětí, jestli se td+ updatuje i když je vyškrtlá z today?[/QUOTE]

TD+ jsem ještě neinstaloval (i přes vynikající návod a pomoc v diskusi nebyl čas), takže tím to také nebude.
solory (201)|24.5.2004 20:51
mam MDA1 a taky se občas samo zapne. nemám nastaveno ani automatické stahování pošty, ani žádný z uvedených programů, ani nastavenou upomínku atd. prostě se zapne, ukáže informace o majiteli a po nastaeném čase pro šetření baterie se zas vypne, tak ať si to užije :D
Wuffi (1599)|24.5.2004 20:57
A kdy se to presne stane. I kdyz treba lezi na stole...? A v jakem case?
ipf (2136)|24.5.2004 23:57
[QUOTE="Wuffi"]A kdy se to presne stane. I kdyz treba lezi na stole...? A v jakem case? [/QUOTE]

Tebe bych chtěl mít doma :D :D :D .
Ale k věci. V době, kdy mne samovolné zapínání trápilo, jsem občas zjistil (ne vždy jsem zapnutí zachytil a čučet 15 minut na spící displej se mi nechtělo), že v okamžiku zapnutí je na displeji ikonka přeškrtnutého telefonního sluchátka. Domnívám se, že zapnutí způsobí příchozí telefonní hovor, ale v době, kdy je MDÁčko z nějakého důvodu připojeno na "GPRS, takže se volající dozví,že jsem nedostupný.
A nebo je to úplně z jiného důvodu (např. MDÁčko se zapne, protože si chce hrát :D ).
yasmeene2 (794)|25.5.2004 00:35
no jestli myslíš automatické zapnutí o půlnoci - tak to to nebylo, jinak provedl sem Hreset všechno znovu nainstalil a už nedělá (nebo nevšiml sem si).
ipf (2136)|25.5.2004 06:55
[QUOTE="yasmeene2"]no jestli myslíš automatické zapnutí o půlnoci - tak to to nebylo, jinak provedl sem Hreset všechno znovu nainstalil a už nedělá (nebo nevšiml sem si). [/QUOTE]

Jsi ho naštval a už si s Tebou nechce hrát :D
(ale neboj, nebude trucovat věčně :D :D :D ).
Wuffi (1599)|25.5.2004 08:18
[QUOTE="ipf"][QUOTE="Wuffi"]A kdy se to presne stane. I kdyz treba lezi na stole...? A v jakem case? [/QUOTE]

Tebe bych chtěl mít doma :D :D :D .
[/QUOTE]

Procpak?

Lituju ale uz jsem zadany :D :D :D
yasmeene2 (794)|25.5.2004 09:10
Muhehe :D
Zey_ce4you (70)|25.5.2004 11:48
:D fuckt plodná diskuze - jinak mě se touž párkrát stalo taky a viděl bych to asi tak, že je to způsobený nastavenim v todayi - display today screen if device isnot used for X hours - co vi na to odborcí???? :b
Wuffi (1599)|25.5.2004 12:23
Ze to tim neni. Tato funkce zarizeni nezapne, pouze po dane dobe pote co uzivatel zapne zarizeni zobrazi Today. Coz je celkem dobra vlastnost protoze nekteri lide by jinak na Today pomalu nevlezli ;) Takze napriklad pises neco ve Wordu, zarizeni vypnes a pak treba za 5 hodin zapnes (a paklize mas nastaveny interval treba 4 hodiny), zarizeni Te prepne do Today obrazovky aby sis prohledl co Te ten den jeste ceka. A do Wordu se prepnes sam.
Polopaticky: TIM CO RIKAS TO NENI:D
Zey_ce4you (70)|25.5.2004 13:23
:O dík POLOPATICKY: dík za wodpověd
Jan Svoboda (91)|1.2.2005 18:30
Mne se to stava taky,jenze na displeji neni nic,jenom je takovej sedej:( .Zkousel jsem posledni dva tydny vagony softu,ale myslim ze mam vcelku uklizeno(POCKET MECHANIC).Nevi nekdo co s tim?
Bjuty Smith (18)|1.2.2005 21:05
Mně se samovolně zapíná MDA1 (a zobrazí posledně spuštěnou obrazovku) na třech vždy stejných místech v Praze a na Hradecké dálnici. U MDA1 nepoužívám připojení na net.
Bjuty
KS (29)|1.2.2005 21:43
No ja mam zkusenost, ze zapnuti nejak souvisi s uchopenim MDAII. Takze, kdyz jej vytahuji z kabele (mam tam na nej prihradku, zapinaci tlacitko je volne pristupne, nic se ho ale nedotyka, zapinani ostatnimy tlacitky je vypnute) nekdy jej vytahnu a je zapnute (to rypalove: ne, nezapnu je svou velkou rukou). Trva to cca 3/4 roku, pred i po HR, zadnou souvislost se softwarem jsem nezjistil. Vzhledem k tomu, ze mam nastavene vypinani podsviceni po minute a vzdy, kdyz vezmu MDA do ruky a ono je samo zapnute, obrazovka je podsvicena, hledal bych chybu v konstrukci spinace (pouzdra, atd..).
Bjuty Smith (18)|1.2.2005 22:51
To je možné v pouzdře nebo v kapse, ale né v držáku v autě.
yasmeene2 (794)|2.2.2005 03:07
[QUOTE="Bjuty Smith"]Mně se samovolně zapíná MDA1 (a zobrazí posledně spuštěnou obrazovku) na třech vždy stejných místech v Praze a na Hradecké dálnici. U MDA1 nepoužívám připojení na net.
Bjuty[/QUOTE]

Můžu se zeptat, kde přesně?? A kde vidíš problém (elektromagnetická rezonance, woodoo, ufo..)? Mě se stávalo, že na jednom místě v praze mi to shazovalo připojení..
KS (29)|2.2.2005 13:31
[QUOTE="Bjuty Smith"]To je možné v pouzdře nebo v kapse, ale né v držáku v autě.[/QUOTE]

A co vibrace? Ty snad neprichazi v uvahu?
Bjuty Smith (18)|4.2.2005 00:37
Exit z jižní spojky na Hradeckou dálnici a první exit na Hradecké. Jinde ne.
jivo_ce4you (1)|4.4.2005 16:18
Zapína se při ztrátě signálu. Občas mi to tak udělá.
Orloj_ce4you (299)|4.4.2005 17:01
mam dojem ze to nebude problem MDA ale widlous obecne.. me se takhle nekolik dni zapinal cca po ctvrt hodine i loox. Nezjistli jsem cim to bylo a zase to delat prestal.. ale 2x se potvora vybil uplne, takze jsem malem prisel o data.. jeste ze byal sit nablizku. Jen si pamatuji, ze me to tak vytacelo, ze malem skoncil pod oknem po letu z 4teho patra. V noci si ctete knizku a co 20 minut se rozsviti na stole PDA a ve finale zacne kvikat ze mu dochazi stava, byt mel jsete dalsi den prezit..
Jan Svoboda (91)|11.4.2005 14:48
Jak vidim zatim se zadny prevratny objev nekona,takze tem co rozsveceni jeste otravuje zivot muzu HR z vlastni zkusenosti doporucit.:)