Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mrtvy ASUS a696n

tomsamson (3)|5.3.2008 23:39
Ahojte. Pred par dnami som si zakupil PDA asus a696n. Kupil som ho na dobierku aj ked bol kupovany pred par mesiacmi zaruku pravsepodobne mat nebidem. S pristrojom nebol problem jen po zaznuti vypisoval absenciu ddl kniznic windowsov tak som sa rozhodol pre flash ROM. Stiahol som si originalne subory od asusu. Mal som aj zhodu jazyka. CSY Data som rozbalil na kartu po restarte prebehli dve operacie v poriadku a na tretej mi to zamrzlo cca 40 percent. Dlho to nic nerobilo a kedze som niekde cital ze flash sa da opakovat bez vahania som stlacil reset. Samozrejme ze mi system nenabehol iba modrz obrazovka. Dalej som cital ci neexistuje nieco ako bootloader ale marne . Volal som do servisu kde mi povedali ze mam skusit reset. Stredove tlacitko plus reset. Pristroj mi ale vypol a ostala cierna podsvietena obrazovka. Po hodine som vytiahol bateriu a skusal dalsie kombinacie tlacidiel. Podarilo sa mi dostat do menu kde cakal na pripojenie cez usb. Toto menu sa mi nasledovne nepodarilo vyvalat takze ak niekto vie ako sa robi HR alebo ako flesnem windy bez OS. Za kazdu radu budem vdacny. Sorry za slahsi prispevok. MOC DAKUJEM ZA POMOC
Miloš Strouhal (3997)|6.3.2008 13:36
Proc bys nemel mit zaruku?
tomsamson (3)|7.3.2008 09:57
Ok takze sa mi podarilo problem vyriesit bez servisu a to nasledovne.
Nainstaloval som aplikaciu Microsoft Active Sync zrusil som si pripojenie usb

PDA som pripojil na USB stlacil POWER+ENTER+RESET

DOSTAL SOM SA DO SERVISNEHO MENU KDE CAKA NA DATA

TIE SOM SI STIAHOL NA

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1495484&postcount=126

ROZBALIL SOM SI USBLoader.exe A bk.nb0 DO CECKA

SPUSTIL PRIKAZOVY RIADOK

CD.. CD..

c:/usbloader.exe bk.nb0
/pozor to je nula nie o/

Zacalo kopirovat subory do pda prebehol flash cca 5 minut

zapli sa mi anglicke windowsy

Z oficialnej stranky som si stiahol cesku romku oznacovanu ako CSY

Nakopiroval na SD kartu bez priecinku a spustil cez windowsy

Restartoval a update systemu prebehol do konca

Funkcne pda v cestine a oficialnym sposobom.

Pevne nervy a vela stastia...
kevin19_ce4you (136)|15.8.2008 14:48
len dodam ze pokial to nie je kradnute.. zaruka plati aj na zaklade SN cisla.. cize netreb a doklady

je to napisane na zarucaku od ASUSU