Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Cruise (Polaris) - nové ROM, flashování atp.

Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:00
Slovo úvodem - PŘEČÍST PROSÍM!
Protože zde vznikly úplně zbytečné a vyčerpávající boje o to, čí vlákno na nové ROM je lepší a proč by zrovna to mělo existovat a tamto ne... a obráceně, tak jsem se rozhodl k netradičnímu kroku. Lidičky, nedělejte takové zbytečné boje, copak všichni nemáme ostatních problémů dost?



Kde a za kolik jste nakupovali, kde a jaké příslušenství se dá pořídit atd., na to si založte extra téma.

Lobby za přehledné příspěvky;) - třeba takový tučný nadpis:) - o čem že to příspěvek vlastně je - pomůže ohromně jak v orientaci novému uživateli, tak to utřídí trochu téma v hlavě pisatele - takové dodržování co příspěvek to příbuzné téma a ne v jednom příspěvku 8 různých věcí. Taky to dost ulehčí moderátorům;)... někdy méně je více:D
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:01
WM6.1 WWE OS 5.2.1623 ( Build 19716.1.0.0)[QUOTE="ihorak"]Tady je ROMka s WM6.1 WWE OS 5.2.1623 ( Build 19716.1.0.0)

http://rapidshare.com/files/91916175/Polaris_WM61_19716_For_Chefs.rar

Info:
OS Only. Xip part from 1623 os version,
No Radio, No Spl, No Splash, noT9, no TouchPad.
Included : NetCF 3.5 , Office 6.1, (htc today & Opera on separate cabs),
TouchFlo.
Removed : Help files, some sounds, sample pictures, transcriber, WLive
RSS Feeds, Acrobat Reader, HTC Taskmanager
(Care for your slimming diet)

I Think Faster than wm6, Storage 144 Mb, Ram 60.82 (early start), rock stable for 3 days[/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:02
WM6 WWE 1.25.405.1 Light[QUOTE="ihorak"]A tady je WM6 WWE 1.25.405.1 Light:

http://rapidshare.com/files/91638745/CRUISE_WM6_WWE_Light_Beta_1.rar

Popis:
No radio, No Spl, No splash.

Storage 143.75 MB, Memory 63.78 (early start)

Included :
NETCF3.5, MMS, English keyboard (only), BioTouch

Excluded :
T9, other keyboards, Some sounds, Many demo pictures, RSS feed
Htc Taskmanager, HTC today, Adobe reader, Opera


Varianta2:

http://rapidshare.com/files/91721558/SwtoS_CRUISE_WM6_WWE_Light_Beta_2.rar

Popis:
Like beta 1, calculator fix, some more storage space, opera & htc today included in rar file as extra cabs.[/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:03
[QUOTE="losos"]Nejake vysledky s nabizenych novych ROM ... :
Zatim ANI JENDA s upravenych ROM od Panoshe , swtos a killou nebeha bez nejaych problemu (vetsinou se jedna o to ze telefon nejde nekdy "probudit" , proste nelze zapnout , jedine reset) , nevim proc to je . Neprisel jsem na to cim to muze byt , treba to je i nejaka averze s tech jejich ficovin ktere tam implementuji na nejaky ze standardnich programu ktere pouzivam .
JEDINA kterou mohu doporucit jako bezproblemovou , rychlou , stabilni atd. je vlastne "beta" , respektive preview od "bepe" . Navic neobsahuje hovadiny ktere tam cpou ostatni , ale k dobru dava - coz nikdo jiny nema - a je to jedna s mala veci kterou si nechavam "bezet" - je zvetseny font v nabidkach , prima na ovladani palcem . Po vypnuti cube a touchflo je z cruise konecne poradne zarizeni , rychle - proste tak jak ma byt :-) Dokonce video v plnem rozliseni jede i v RAW a GDI , nejenom v CorePlayeru pres QTv .... benchmark v TCMP pres RAW mi ukazuje neco okolo 150% , CorePlayer v QTv "jen" 133% (film s prum datovym tokem cca 920kbit , rozliseni 608x240 , fps 25, proste bezny film pro PC .... [/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:05
[QUOTE="losos"]problem s klavesnici je u "bepe" vyresen v nove verzi[/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:07
Bepeho WM6.1 v1.28.405.1[QUOTE="Petr.Sybol"]

Verze: WWE_1.28.405.1
Datum: 30.01.2008
Operační systém: WM6.1
Sestavení Bepe: v0.56

Nainstaloval jsem novou ROM verzi od Bepeho, která obsahuje WM6.1.
Po necelém týdenním testování můžu doporučit. Z mého pohledu výborně vyladěná a rychlá. Vyzkoušel jsem dost věcí od datových komunikací, přes wifi až po aplikace, vše jede bez problémů. Oproti původní české ROM nárust rychlosti obrovský, ale to není žádné překvapení. Obsahuje také utilitku "ROM setting" pro volbu 6 záložek na HTC Home, výběr datových komunikací pro CommManager, vypnutí/zapnutí XT9nastavení TouchFlo, dále velmi pěkný a propracovaný dialer.

Úpravy:
- Pro některé uživatele přijde nemilé překvapení v podobě zobrazení doručených zpráv, kde samotná zpráva obsahuje historii dalších zpráv daného kontaktu. Osobně jsem si na to nemohl zvyknout. Pro případné vypnutí funkcionality proveďte následující změny v registru.
Vytvořte v registru složku OEM v cestě HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings
Do nově vytvořené složky vložte DWORD položku s názvem "SMSInboxThreadingDisabled" s hodnotou 1. Není potřeba soft reset. Po této operaci se chová zobrazení SMS původním způsobem.


ROM ke stažení, diskuse:
Možno vybrat z několika verzí od Lite, klasiku bez TT či plnou s TT
Odkaz zde

HARD-SPL:
Je nutno provést před samotným flashem nové ROM
Odkaz zde[/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:08
Flash nové ROM stručně[QUOTE="Petr.Sybol"]Připojíš telefon přes USB.
V případě HARD-SPL spustíš soubor "ROMUpdateUtility.exe".
Naskočí obrazovka s třemi barvami, na obrazovce se vypíše, aby jsi provedl vysunutí/zasunutí USB kabelu.
Po provedení se provede reset.

Po tomto kroku se vrhneš do složky s ROM verzí a pustíš aktualizaci také ze stejně pojmenovaného souboru "ROMUpdateUtility.exe".[/QUOTE]
Martin Ráž Hoch (1832)|5.3.2008 19:16
Klid ve třídě:)

Kolegové;), mám malou prosbu - když vás občas něco naštve, popudí, nebo nějak namíchne... vykašlete se na to, vždyť nám to většinou za to nestojí se zbytečně hádat, kverulovat, nebo napadat ostaní. Chodíme sem přeci kvůli našim elektronickým miláčkům a ne abychom zvrhávali diskuze až k nadávkám.

OT - Smazat
MilanO_ce4you (187)|6.3.2008 18:07
Dobrý den,
nevíte prosím, kde stáhnout původní ROM do Cruise? Kupoval jsem to u Sunnysoftu. Sotva jsem to přeflešoval, tak se mi pokazilo tlačítko na zesilování zvuku a to nad tím. Je to jako by tlačítko na zesilování bylo trvale zmáčknuto na zeslabení a to nad tím pořád dokola spouští to co se na něm nastaví. Rád bych to reklamoval, ale s 6.1 to asi půjde ztěžka.
Děkuji
Martin Ráž Hoch (1832)|7.3.2008 10:31
Pokud na otázku nikdo neodpoví, většinou není třeba ji hned zduplikovat... to obvykle nefunguje. Každopádně o Polarisu toho prostě zatím moc není:( - mrkněte se sem http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=397, jestli tam někde není link na oficiální WM6 ROM, která by měla pro účely reklamace stačit.
PhSnake (872)|7.3.2008 10:38
otazka je ci polaris mal HTC rom, ak hej mohlo by to stacit, pripadne dala by sa upiect nejaka aby to preslo(typujem ze sunny tam dal aj svoj spomalovak aka interwrite) predpokladam ze si spravil USPL, ten sa da vratit vraj (tiez hladaj na xda-deve). Ale ja zas musim napisat ze podla mna by to nemalo suvisiet HW chyba s verziou ROM! Ako keby ti povedali ze do auta mozes tankovat len na pumpach SHELL inac ti padne zaruka, alebo nbook s vistami ze nemozes preinstalovat Linuxom alebo XP. Raz je to HW chyba a dokazne bremeno je na predajcovi aby ti dokazal ze si to poskodil nespravnym uzivanim. holt len sa im treba vyhrazat pripadne podaat navrh na sud ako som to spravil ja a hned bolo po probleme este som dostal aj odskodne (oprava stala £120, odskodne £100....)
Martin Ráž Hoch (1832)|7.3.2008 10:41
Spíš bych viděl problém v tom, že Windows Mobile 6.1 zatím rozhodně není oficiálně vydaný M$, tudíž tam je riziko, že to někdo napadne, vyšší:(

Ale popravdě třeba u TyTNa jsem měl zatím pokaždé u reklamace jinou ROM, než je aplikovaná servisem a prošlo to bez problémů. Většinou opravdu HW chybu nelze svalovat na SW.
DD_ (331)|7.3.2008 10:42
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=373233
Tady je oficialni HTC rom s kterou se cruise shipoval. Na konci je i odkaz na vraceni puvodniho SPL, kterej je potreba taky provest.

Jinak bepe uvaril dalsi 0.58 ROMku s 6.1 woknama. Takze pokud nekdo pouzivate Bepeho ROMky tak je na snade upgradovat :)).
PhSnake (872)|7.3.2008 11:03
MRH: presne, lenze problem je ze sa to bezne robi v CZ a SK. A aj tu (UK, aj ked ja som konkretne s tym problem nemal) si myslim. Resp. ja by som povedal ze oni najradsej zamietnu kazdu reklamaciu a kym sa do toho poriadne neobujes seru na teba. ked z 10 opravnenych reklamacii neuznaju ani jednu, obuje sa do toho povedzme 5ludi.....a usetrili
MilanO_ce4you (187)|7.3.2008 11:35
Dobrý den,
děkuji všem za reakce. V mezi čase jsem stáhnul HTC Ship ROM a ejhle je po závadě. Všechno zase funguje jak má.
Neumím si to nijak vysvětlit, proč tento jeden kus se takto chová, když Vám ostatním to jede normálně. Všechny ROM s 6.1 od Bepe se chovaly stejně, zjevně můj Cruise na ně není stavěný. Už to nebudu znovu testovat, ale tento bug by měl vejít ve známost, mnoha lidem to možná ušetří moře času a starostí.
fylky (60)|16.3.2008 14:22
[QUOTE="fylky"]ROM s 6.1 od Bepe je super , jen mi nefunguje odpojeni GPRS . Pomuze jen restart a to je otravne . Nema nekdo nejakou radu ? Diky[/QUOTE]
Staci udelat zmenu v nastaveni a vse funguje : Settings -> System -> Long Press End Key -> Automatically execute the selected action: Terminate data connection
Mozna mel nekdo stejny problem tak , tak tohle pomuze .
Martin Ráž Hoch (1832)|16.3.2008 15:05
[QUOTE="PhSnake"]MRH: presne, lenze problem je ze sa to bezne robi v CZ a SK. A aj tu (UK, aj ked ja som konkretne s tym problem nemal) si myslim. Resp. ja by som povedal ze oni najradsej zamietnu kazdu reklamaciu a kym sa do toho poriadne neobujes seru na teba. ked z 10 opravnenych reklamacii neuznaju ani jednu, obuje sa do toho povedzme 5ludi.....a usetrili[/QUOTE]A to je právě ta škoda, protože ze zkušenosti (je to dokonce i marketingová poučka) zákazník vnímá lépe značku, kde mu úspěšně a bez průtahů vyřeší reklamaci - to je pak ta nejcennější reklama (word of mouth), kterou může značka mít... a řekněme si to jak to každý vnímáme - já když nemám problém s reklamací, tak je to jeden z podstatných (!) faktorů, kvůli kterému daný produkt doporučím známým. Kor, když se jedná o složitý a drahý přístroj, u kterého se prostě poruchy stávají;). Ano, takový přístup k reklamacím je sice nákladnější, ale na druhou stranu, ta reklama za to stojí. Vemte si DELL a jeho Business Care - to je prostě něco, co dělá z celkem průměrného;) přístroje špičku:) (není pobídka ke flamewaru).

Pozor, ale situace není až tak zoufalá, protože třeba u nás v ČR se situace(GS Mobile) o něco zlepšila (možná na to má vliv vznik českého zastoupení HTC, či dravost E-TENu - nevím jestli si vzpomenete, ale právě např. E-TEN, jako jeden z benefitů se kterými vstupoval na trh, uváděl vyřešení reklamace do 14 dní). Platí, že je pořád co zlepšovat;)
fylky (60)|20.3.2008 15:18
POLARIS_WM6.1_v1.28.61.01_PDAVIET

Download:
[CODE]http://www.iskladka.cz/download.php?file=1206007490_polaris_wm6.1_v1.28.61.01_pdaviet.rar[/CODE]
;)
aeon101 (213)|20.3.2008 16:05
To filky:

Muzes popsat par detailu teto ROM od PDAVIET? V cem je lepsi atd.?

Diky

Dan
fylky (60)|20.3.2008 16:11
Za tři dny co ji mám šlape uplně perfektně , rychlost oproti originalní ROM je tak o 100% větsí .
Zde je info:
[CODE]http://www.pdaviet.net/showthread.php?t=21964%3Cblockquote%20class=ForumQuote%3E%3Csmallfont%3EId%E9zet:%3C/smallfont%3E%3Cbr%3E%3Cbr%3EPOLARIS[/CODE]
[CODE]http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=378193[/CODE]
;)
aeon101 (213)|20.3.2008 16:17
Super, diky. Zaznamenal jsi po case jakekoliv problemy? Zamrzavani, GPS, Data atd?

Dan
PhSnake (872)|20.3.2008 16:19
ja mam na pdaviet romky taky nazor.... nedaval by som ju ani nepriatelovi do PDA. (par bricknutych devicov....) staci si pozret thread artemisu na xda-dev. nastastie ja som si ho unbrickol. Co sa tyka ROM jednoznacne pre polaris cokolvek od Bepe-ho (a peciem si CZ). Pre Kaiser od Laurentiusa, artemis a universal si pecem sam.
paja_11 (31)|20.3.2008 17:01
Zdravím
mám nového Cruise a rád bych si dal novou ROM. Můžete mi někdo ve zkratce popsat jak jí tam nahrát.. nejsem žádný pako, jen abych to udělal vše správně :)
díky klucí....
aeon101 (213)|20.3.2008 17:17
To paja_11:

A proc ho chces hned od novoty flashnout, jaky mas duvod?

Dan
fylky (60)|20.3.2008 18:15
[QUOTE="PhSnake"]ja mam na pdaviet romky taky nazor.... nedaval by som ju ani nepriatelovi do PDA. (par bricknutych devicov....) staci si pozret thread artemisu na xda-dev. nastastie ja som si ho unbrickol. Co sa tyka ROM jednoznacne pre polaris cokolvek od Bepe-ho (a peciem si CZ). Pre Kaiser od Laurentiusa, artemis a universal si pecem sam.[/QUOTE]
Kdyz jsem mel Wizard tak jsem na ROMKY od PDAVIET taky nadaval , ale tahle je fakt perfektni , za zkousku urcite stojí . Jinak Bepe ma taky dobre ROMKY , to stebou souhlasim .
paja_11 (31)|20.3.2008 20:59
No tak taky ho máte přece nový a flashujete.. Když má pak bejt rychlejší a lepší, tak proč ne?
aeon101 (213)|21.3.2008 08:59
To fylky:

Muzes mi prosim rict, co vsechno tato nova "black" ROM obsahuje (na XDA jsem seznam nenasel)? Neni orezana o nejake zasadni veci? Obsahuje krome IE i klasickou OPERU?

Diky

Dan
PhSnake (872)|21.3.2008 11:25
PDAVIET: pozri si na pdavietpdaviet-e ale nic ti to nepovie(aj keby si vedel vietnamsky...) dalsi dovod preco pdaviet bojkotujem....
ked pockas mozno cez weekend bude PhSnake/Swtos_Naked CSY rom
aeon101 (213)|21.3.2008 11:51
Zajimava zprava. Predpokladam, ze ta "Naked" ROM bude totalne cista a budu si tam moct doinstalovat presne to co chci, je to tak? Tak to bylo nejak i u Kaisera a byl to dobry pocin...

Dan
fylky (60)|21.3.2008 12:26
[QUOTE="aeon101"]To fylky:

Muzes mi prosim rict, co vsechno tato nova "black" ROM obsahuje (na XDA jsem seznam nenasel)? Neni orezana o nejake zasadni veci? Obsahuje krome IE i klasickou OPERU?

Diky

Dan[/QUOTE]
Nepsal jsem o Black ROM , ale o POLARIS_WM6.1_v1.28.61.01_PDAVIET . Obsahuje neco jineho nez Black ROM, ale Operu nema .
PhSnake (872)|21.3.2008 12:29
presne takmer ako pises. Pozri si swtos-ove romky na xda-dev. Bude to 6.1(19199) Problem je s tym cistenim a prekladom registrov(a na tie registre sa mi voooobec nexce)

Pomoc je vitana
00270868_new1_U8Fa.jpg 00270868_Screen01_eS5x.jpg 00270868_Screen02_TRXF.jpg
PhSnake (872)|21.3.2008 20:35
Konecne sa blizim k skusobnej verzii, chcem poprosit zdatnejsich uzivatelov nasho "milaaassska" aby sa mi ozval cez ICQ/MSN/PM (v mojom profile). Potreboval by som to testnut pri normalnom pouzivani.... Lebo ja robim len build za buildom... a netusim ako je to so stabilitou. Kto nevie ako to naflashovat nech sa radsej ani neozyva (tj ziaden support nebude ani vysvetlovanie ako sa flashuje a pod) pridavam nejake screeny.

Este nie je dokoncena (tj uplne vycistena a spravene registre poriadne, ale ak by niekto pomohol...)
00270932_1_9G7.jpg 00270932_2_h2or.jpg 00270932_3_LoNx.jpg 00270932_4_gL9W.jpg
paja_11 (31)|22.3.2008 20:42
Můžete mi někdo prosím popsat přesně ten postup při upgrade ROM, jinak se bojim že ho pošlu do věčnejch lovišť.. Copak vám to zabere tolik časü...
PLOSIIM :)
PhSnake (872)|26.3.2008 22:42
peciss (12)|27.3.2008 11:04
Tak jsem zdarne nainstaloval romku od BePeho a jdu testovat...
Prague77 (23)|27.3.2008 20:14
ahoj, dej urcite vedet, akorat jsem tam chtel hodi tu jeho posledni verzi 6.6, ale pockam i na tvuj nazor
peciss (12)|29.3.2008 18:06
Jo stahnul jsem posledni verzi ze stranek XDA dev konkretne tuto (Polaris_WWE_0.60_NoTom_bepe.rar). No zatim se to jevi prijemne, nejaky velky zmeny nepocituji, uvital jsem novou Operu, ktera je obsahem a taky vetsi volnou pamet.
Prague77 (23)|29.3.2008 19:55
[QUOTE="peciss"]Jo stahnul jsem posledni verzi ze stranek XDA dev konkretne tuto (Polaris_WWE_0.60_NoTom_bepe.rar). No zatim se to jevi prijemne, nejaky velky zmeny nepocituji, uvital jsem novou Operu, ktera je obsahem a taky vetsi volnou pamet.[/QUOTE]

0.60?
od te doby udelal6 verzi, ted je aktual 0.66...

par dotazu, nevadi li:
- je to znatelne rychlejsi?
- je ta nova Opera takova pecka?
- volnejsi pamet - myslis operacni?
- je neco, co ti tam nechodi?
- jake jsi k tomu pridal "radio" pro provoz wifi atd..
Janhura (62)|1.4.2008 00:29
Flash nového radia
Na XDA vidím alespoň 5 novějších radií, než to moje původní, ale nějak nevím jak je naflashovat. Na Hermese jsem samotný rádio flashoval vícekrát, ale na Polarise se flashuje jinak.
Podělí se někdo o zkušenost? Díky.
PhSnake (872)|1.4.2008 09:18
z xda si stiahni customRUU pre polaris(autor je UDK) daj radio(je to nbh subor neviem velkost presne je to len par MB) do foldra s customruu a spusti customRuu. HardSPL podmienka. Cruisa musis mat v bootloaderi
Janhura (62)|1.4.2008 10:11
Díky za odpověď. Vše už jsem už včera vyzkoušel, ale nedotáhl do úspěšného konce:

HardSPL proběhlo celé OK, ale AVG v CustomRUU pro Polaris po rozbalení hlásí v CustomRUU.exe trojskýho koně. Když zadám nákazu ignorovat, tak stejně CustomRUU.exe nejde na PC spustit, hlásí že je to špatná (nespustitelná) verze. ... ??

Radio_1.65.14.06 obsahuje pouze .nbh soubor
Radio 1.64.08.21 zase obsahuje mimo jiné 4 exe soubory - v jakém pořadí se spouštějí ... ??
Ještě jednou díky předem za doplňující radu.
PhSnake (872)|1.4.2008 11:17
Odinstaluj AVG a daj tam NOD32. BTW: zaklad kazdeho flashovania je vypnut firewally a antiviry.
Janhura (62)|1.4.2008 12:09
Díky za radu,
není problém na dobu flashování AVG vypnout. Ale vyřeší se tím hláška, že CustomRUU.exe není spustitelný program, jak mi to včera hlásilo? (- můžu zkusit až večer doma)
Díky

P.S. Na TyTN jsem flashoval jak Radio tak i komplet ROMy a antivir nevadil.
PhSnake (872)|1.4.2008 12:19
Nemusis pouzit customRUU. Posli mi PM s emailom mozem ti poslat officialny flasher (len ten bohuzial spravi automaticky HardRst, aspon pokial viem) Custom ruu je spravene tak aby si mohol flashnut len Radio bez HR. Inac s AVG som mal problemy aj ja preto uz nepouzivam.
Janhura (62)|1.4.2008 12:46
Díky za snahu, ještě to budu zkoušet bez HR. Vyměnit radio jsem chtěl kvůli špatný spolupráci s hands free Jabra, ale ještě to chvilku vydržím. Beztak HR už brzy udělám při instalaci slíbené nové ROM s vylepšenou grafikou. Čekám ji teď každou hodinu :))
lubinko (3)|1.4.2008 14:30
Má byť nejaká norá ROM s vyriešeným problémom s grafikou?
Janhura (62)|1.4.2008 15:44
Nevím, jestli celá nová ROM, nebo jenom nějaký ovladače, ale mělo to být do konce března, tj. do včerejška :((
Ale snad to ještě bude.
peciss (12)|1.4.2008 16:15
[QUOTE="Prague77"][QUOTE="peciss"]Jo stahnul jsem posledni verzi ze stranek XDA dev konkretne tuto (Polaris_WWE_0.60_NoTom_bepe.rar). No zatim se to jevi prijemne, nejaky velky zmeny nepocituji, uvital jsem novou Operu, ktera je obsahem a taky vetsi volnou pamet.[/QUOTE]

0.60?
od te doby udelal6 verzi, ted je aktual 0.66...

par dotazu, nevadi li:
- je to znatelne rychlejsi?
- je ta nova Opera takova pecka?
- volnejsi pamet - myslis operacni?
- je neco, co ti tam nechodi?
- jake jsi k tomu pridal "radio" pro provoz wifi atd..[/QUOTE]

1.) nevim jestli je to znatelne rychlejsi, ale o neco urcite, jelikoz jedu bez pocesteni, coz bralo taky nejakej krajic operacni pameti, nebo-li RAM...
2.) nova opera je pecka, uz bych jinej prohlizec nechtel, IE nedoporucuji ;)
3.) bylo vysvetleno v kroku 1
4.) o tom nevim, zatim jsem nenarazil na neco co by nechodilo
5.) nic jsem nepridal, vse potrebne je uvnitr

Uz se chystam na novejsi verzi, tak snad v ni bude take vse v poradku
Prague77 (23)|3.4.2008 10:43

[QUOTE]1.) nevim jestli je to znatelne rychlejsi, ale o neco urcite, jelikoz jedu bez pocesteni, coz bralo taky nejakej krajic operacni pameti, nebo-li RAM...
2.) nova opera je pecka, uz bych jinej prohlizec nechtel, IE nedoporucuji ;)
3.) bylo vysvetleno v kroku 1
4.) o tom nevim, zatim jsem nenarazil na neco co by nechodilo
5.) nic jsem nepridal, vse potrebne je uvnitr

Uz se chystam na novejsi verzi, tak snad v ni bude take vse v poradku[/QUOTE]

diky za info!
Martynos_ce4you (3)|3.4.2008 23:02
Hezký den přeji všem, co mají o tomto tématu přehled.
Mám HTC Touch cruise. A vím že vyšli nové WM. Jenže problém je v tom, že nemůžu nikde najít od Microsoftu download na vyšší verzi. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli o něčem takovém někdo víte, aby se mi zachovala čestina. Případně jestli někdo máte zkušenosti s nahráním neoriginálu do HTC touch cruise. Vím že je, akorát se bojím ho tam hodit, aby mě to nerozhodilo mobil. Mám ho na práci a tak si nemůžu dovolit ho odrovnat. nebo aby mi nějakou dobu nefungoval. A jestli při instalaci WM 6.1 přijdu o kontakty a td, jako bych nainstaloval u pc nový windowsi? Děkuji za rady. :)