Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314
Zobrazené výsledky: 196 až 208 z 208

Téma: HTC Touch Cruise (Polaris) - nové ROM, flashování atp.

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Orig. ROM 6.1 ne. Při koupi tam byla WM5.x a potom už WM 6.1 udk R8... Jinak HR mi toudělalo i po synchronizaci PIM před AC (s PC přes kabel).
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

WM5? To tam nemohlo byt :-/ Nebyla to WM6.0?
    Mno kazdopadne bych postupoval asi tak, ze pokud mas Radio 1.59.??? a HardSPL v2 od Oliho (zkus kdyztak flashnout HardSPL jeste jednou + HardReset), tak bych flashnul originalni ROM (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=427499), pak HardReset, pak D1 a zase HardReset.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Tak co jak to dopadlo?

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Jsem od neděle ve fázi ostrého testování...
    Offiko ROM RUU_Polaris_HTC_WWE_3.13.405.0_radio_sign_25.85.30 .07_1.59.42.15_Ship.exe mi nešlaq spustit - hlásilo to nějakou chybu souboru...
    Radio jsem musel toto: 1.59.46.12 - požadovaná verze 1.59.42.15 mi nešla flashnout a nevím proč...
    HSPL mám klasiku V2 od Oliho
    Jinak tam mám D1 z 20.3.2010 a zatím to funguje, i když se mi zdá, že to žere víc energie ( .
    Tak uvidíme...:?: :?:

Děkuji za pomoc O.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Asi to zere kvuli tomu, ze ti bezi na pozadi ActiveSync. Jinak Radio zkus tohle a pak tu origos ROM. Mozna jsi tu origos ROM spatne stahnul... poslu ti to v ZIPu, aby byla jistota, ze je to v poradku ;-) Rozhodne doporucuji ten flash udelat, aby te pak neprekvapil hard-reset... ja furt jedu na D1ce-13/03 (bez tech upravenych 3D ovladacu) a zatim no problemo ;-)
    PS: pockat... tak podarila se ti nakonec flashnout ta origos ROM nebo ne?

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

ORIGOŠ ROMku (STAŽENO Z HTC) JSEM NEINSTALOVAL, PROTOŽE MI NEŠLA SPUSTIT A JINÉ ODKAZY HTC ZLIKVIDOVALO...(
    PŘESTO ZATÍM VŠE DRŽÍ A FUNGUJE - ALESPOŇ DOUFÁM,PROTOŽE JE TU JINÝ ZPŮSOB OVLÁDÁNÍ A DO VŠEHO JSEM JEŠTĚ NEMĚL ČAS KOUKNOUT. POKUD MI JI POŠLEŠ, TAK TO SAMOZŘEJMĚ ZKUSÍM, ALE AŽ O VÍKENDU - DŘÍV TO NESTÍHÁM...
    DÍKY O.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Ahoj, po delší době opět zpátky. Začal jsem spolehlivě flashovat z karty - díky bobo.4150.sk za tip :-). Vyzkoušel jsem několik ROMek a zdá se, že nejlepší pro ně bude 6.1. CZ. Ač jsem dal do founu jakoukoliv 6.5 ,byť stabilní, ROM. Vždy jsem měl problémy v maliech s diakritikou.Dost často píšu dopisy různým organizacím a je hodně bylbý, když jsou bez diakritiky nebo někdy s částečnou diakritikou. Klávesnici používám Resco keyboard. Nemá někdo zdejší CZ ROm 6.1.? nebo její odnož? Zatím jsem narazil na ENG originál verze.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2006

Hmm a nezkousel sis pohrat treba s nastavenim kodovani? Zkus treba auto-detect nebo nejakou z voleb Central European popr. jiny mailovy klient

TO Vystavel:
    Tak co jak jsi na tom? Flashoval jsi tu origos a pak pres ni tu Kostasovu 6.5.5?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Tohle jsem vyřešil přehráním českých fontů (Tahona CZ a Verdana CZ) a instalen SPB keyboard..

A originálné wm 6.1 ROM je pořád na stránkách HTC, ale na těch anglických. Česká mutace obsahuje prd.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdar
    Otevírám znovu téma, protože hledám ROM, která mi bude více vyhovovat. Moc neflashuju, ale mám druhý telefon s Touch Flo a tak jsem jej chtěl i do Touch Cruise. Nakonec jsem nainstaloval kostasovu ROM , která mi plně vyhovuje. Naail jsem ale na problémy:
    - Mám ji více než dva měsíce, ale v posledních dvou týdnech se mi stává, že se telefon sám vypne. Stalo se to asi třikrát. Zprvu jsem myslel, že jsem jej vyplsám, nebo že došla baterie. Nedošla a nevypl.
    - Nefunguje mi s HandsFree v autě. Nemám možnost otestovat, ale s původní ROM vše fungovalo naprosto korektně. Nyní není žádný zvuk a nikdo mě neslyší.
    - Mám program AutoCallRecord, který mi nahrává hovory. Některé jsou nahrány OK, některé mají po pěti sekundách vložen zvuk, který znemožňuje poslech. Právě přesně pět sekund mě přesvědčilo k tomu, že by se jednalo o jakousi trial verzi a jjestli chci slyšet vše, tak mám někam vložit kód, ale program by měl být free a hlavně, někdy to udělá a někdy ne. Dokonce i u jednoho člověka mám dvě nahrávky OK a šest znehodnocených. Neuvědomuji si, že bych tento problém řešil s předchozí ROM.

Poraďte mi nějakou ROM, která mi bude vyhovovat. Tahle ROM se mi docela líbí, WM6.5 je příjemný skok vpřed. Slšel jsem o zázračné UDK 09, ale na internetu jsem našel informaci, že je to to samé jako UDK Syrius 0 a ten byl bydán začátkem roku 2008, takže kdo ví...

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Koukám astejně jako ty po novější a zaujal mě odkaz tady... specielně MEGAN ROM, ale ještě jsem se nedostal k otestování.

Nováček
    Registrace
    Feb 2012

zdravim,
    mam stejnej problem, zkousel jsme nekolik ROMek ale vzdy to dopadlo stejne. Chlaskou Error 262, Delam to podle navodu: ale pri 8 kroku se mi zaprve neobjevi napis nahore replug USB cable a za druhe se zmeni obrazovka na 9 krok ale s tim rozdilem ze procenta stoji na 0 a tma to taky zustane a po chvilce to vyhodi hlasku Error 262. Zkousel jsem kabel vypojit i ponechat v kroku 8 ale vse je stejny. Prosim poradte, uz to googlim asi 3 rny ale zadna rada nepomohla

Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314

Podobná témata

1. HTC Polaris (P3650, Touch Cruise) - čeština, CZ lokalizace
    Od vlastamecar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 09:11
  2. WM 6.x CZ pro HTC touch cruise (polaris)
    Od Quick_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 17:30
  3. HTC touch cruise polaris
    Od DULIBAR v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 13-07-2010, 22:09
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-03-2009, 23:13
  5. Touch Cruise (Polaris) a WM5torage
    Od Vladky_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1