Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 208

Téma: HTC Touch Cruise (Polaris) - nové ROM, flashování atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od fylky
    ROM s 6.1 od Bepe je super , jen mi nefunguje odpojeni GPRS . Pomuze jen restart a to je otravne . Nema nekdo nejakou radu ? Diky
    Staci udelat zmenu v nastaveni a vse funguje : Settings -> System -> Long Press End Key -> Automatically execute the selected action: Terminate data connection
    Mozna mel nekdo stejny problem tak , tak tohle pomuze .
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od PhSnake
    MRH: presne, lenze problem je ze sa to bezne robi v CZ a SK. A aj tu (UK, aj ked ja som konkretne s tym problem nemal) si myslim. Resp. ja by som povedal ze oni najradsej zamietnu kazdu reklamaciu a kym sa do toho poriadne neobujes seru na teba. ked z 10 opravnenych reklamacii neuznaju ani jednu, obuje sa do toho povedzme 5ludi.....a usetrili
    A to je právě ta škoda, protože ze zkušenosti (je to dokonce i marketingová poučka) zákazník vnímá lépe značku, kde mu úspěšně a bez průtahů vyřeší reklamaci - to je pak ta nejcennější reklama (word of mouth), kterou může značka mít... a řekněme si to jak to každý vnímáme - já když nemám problém s reklamací, tak je to jeden z podstatných (!) faktorů, kvůli kterému daný produkt doporučím známým. Kor, když se jedná o složitý a drahý přístroj, u kterého se prostě poruchy stávají. Ano, takový přístup k reklamacím je sice nákladnější, ale na druhou stranu, ta reklama za to stojí. Vemte si DELL a jeho Business Care - to je prostě něco, co dělá z celkem průměrného přístroje špičku (není pobídka ke flamewaru).

Pozor, ale situace není až tak zoufalá, protože třeba u nás v ČR se situace(GS Mobile) o něco zlepšila (možná na to má vliv vznik českého zastoupení HTC, či dravost E-TENu - nevím jestli si vzpomenete, ale právě např. E-TEN, jako jeden z benefitů se kterými vstupoval na trh, uváděl vyřešení reklamace do 14 dní). Platí, že je pořád co zlepšovat

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

POLARIS_WM6.1_v1.28.61.01_PDAVIET

Download:
    Kód:
    http://www.iskladka.cz/download.php?file=1206007490_polaris_wm6.1_v1.28.61.01_pdaviet.rar

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

To filky:

Muzes popsat par detailu teto ROM od PDAVIET? V cem je lepsi atd.?

Diky

Dan

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Za tři dny co ji mám šlape uplně perfektně , rychlost oproti originalní ROM je tak o 100% větsí .
    Zde je info:
    Kód:
    http://www.pdaviet.net/showthread.php?t=21964%3Cblockquote%20class=ForumQuote%3E%3Csmallfont%3EId%E9zet:%3C/smallfont%3E%3Cbr%3E%3Cbr%3EPOLARIS
    Kód:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=378193

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Super, diky. Zaznamenal jsi po case jakekoliv problemy? Zamrzavani, GPS, Data atd?

Dan

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

ja mam na pdaviet romky taky nazor.... nedaval by som ju ani nepriatelovi do PDA. (par bricknutych devicov....) staci si pozret thread artemisu na xda-dev. nastastie ja som si ho unbrickol. Co sa tyka ROM jednoznacne pre polaris cokolvek od Bepe-ho (a peciem si CZ). Pre Kaiser od Laurentiusa, artemis a universal si pecem sam.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravím
    mám nového Cruise a rád bych si dal novou ROM. Můžete mi někdo ve zkratce popsat jak jí tam nahrát.. nejsem žádný pako, jen abych to udělal vše správně
    díky klucí....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

To paja_11:

A proc ho chces hned od novoty flashnout, jaky mas duvod?

Dan

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od PhSnake
    ja mam na pdaviet romky taky nazor.... nedaval by som ju ani nepriatelovi do PDA. (par bricknutych devicov....) staci si pozret thread artemisu na xda-dev. nastastie ja som si ho unbrickol. Co sa tyka ROM jednoznacne pre polaris cokolvek od Bepe-ho (a peciem si CZ). Pre Kaiser od Laurentiusa, artemis a universal si pecem sam.
    Kdyz jsem mel Wizard tak jsem na ROMKY od PDAVIET taky nadaval , ale tahle je fakt perfektni , za zkousku urcite stojí . Jinak Bepe ma taky dobre ROMKY , to stebou souhlasim .

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

No tak taky ho máte přece nový a flashujete.. Když má pak bejt rychlejší a lepší, tak proč ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

To fylky:

Muzes mi prosim rict, co vsechno tato nova "black" ROM obsahuje (na XDA jsem seznam nenasel)? Neni orezana o nejake zasadni veci? Obsahuje krome IE i klasickou OPERU?

Diky

Dan

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

PDAVIET: pozri si na pdavietpdaviet-e ale nic ti to nepovie(aj keby si vedel vietnamsky...) dalsi dovod preco pdaviet bojkotujem....
    ked pockas mozno cez weekend bude PhSnake/Swtos_Naked CSY rom

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Zajimava zprava. Predpokladam, ze ta "Naked" ROM bude totalne cista a budu si tam moct doinstalovat presne to co chci, je to tak? Tak to bylo nejak i u Kaisera a byl to dobry pocin...

Dan

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Citace Původně odesláno od aeon101
    To fylky:

Muzes mi prosim rict, co vsechno tato nova "black" ROM obsahuje (na XDA jsem seznam nenasel)? Neni orezana o nejake zasadni veci? Obsahuje krome IE i klasickou OPERU?

Diky

Dan
    Nepsal jsem o Black ROM , ale o POLARIS_WM6.1_v1.28.61.01_PDAVIET . Obsahuje neco jineho nez Black ROM, ale Operu nema .

Strana 2 z 14 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Polaris (P3650, Touch Cruise) - čeština, CZ lokalizace
    Od vlastamecar v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 09-03-2012, 08:11
  2. WM 6.x CZ pro HTC touch cruise (polaris)
    Od Quick_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 16:30
  3. HTC touch cruise polaris
    Od DULIBAR v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 13-07-2010, 21:09
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-03-2009, 22:13
  5. Touch Cruise (Polaris) a WM5torage
    Od Vladky_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1