Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

YouTube videa

mike1981 (10)|5.3.2008 11:46
Ako spojazdnim YouTube videa a ine na PDA, mam Eten X500+ a nechcu mi vobec ist. Mam aj nainstalovany TCMP a aj tak to nefunguje a pise mi ze rtsp neni podporovan...
Mozte mi poslat nejake tie potrebne vecicky na spojazdnenie...???
Poradite mi niekto??? dikes....

A este nema niekto link na mobile Operu 8.5 aj s SN???

dakujem

Honza-R (34)|5.3.2008 12:14
Přehráváme FLV soubory (YouTube, Google Video) na Pocket PC a Smartphone telefonech
http://smartmania.mobilmania.cz/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=918
Je tam i odkaz na plugin do TCPMPlayer
mike1981 (10)|5.3.2008 13:20
Cez downloader mi videa funguju (ked ich stiahnem a prehram), ale chcel som videa pozerat priamo cez pripojene na stranke YouTube, nie ze ich musim najskor stiahnut.
Cital som ze to ide, len neviem co ktomu este treba....
MilanO_ce4you (187)|5.3.2008 13:23
Ahoj,
no je potřeba si koupi iPhone, pak to jedebez problému.
Merlin_CZ (108)|5.3.2008 13:43
hehe tak to je ovšem odpověď, která mě dostala :D
Tomula (31)|5.3.2008 15:03
Nabízím lepší řešení ;) Tento týden by se měla objevit nová verze CorePlayer Mobile 1.2.1 (teda pokud nedojde k dalšímu zpoždění) a ta bude mít podporu google a youtube videa ;)
Billy_ce4you (17)|5.3.2008 16:10
Skus vTap neprehra to na stranke, je to samostatna app, vyhladavanie je podla klucovych slov
http://vtap.com/wince_download.html
pretorian_ce4you (101)|5.3.2008 22:00
[QUOTE="MilanO"]Ahoj,
no je potřeba si koupi iPhone, pak to jedebez problému.[/QUOTE]
No osobne si myslim ze je to faktem :D aspon pro zatim pokud nekdo drzel iphone ne li ho mel moznost delsi dobu testovat tak je to velke lakadlo Win Mobile ma hodne co dohanet, myslim rychlost odezvy sposteni aplikaci a prace s telefonem jako takovým s kaisrem ci jinym zarizenim s WM vedle iphone je celkem zalostne rozdil cca 10let :-( snad to WM 7.0 napravi doufejme !!
Merlin_CZ (108)|6.3.2008 12:26
To je sice krásné, ale v okamžiku kdy potřebuji např. navigaci tak je mi iphone k ničemu, a spoustu dalšich věcí, které iphone neumi.

Je to spíš hračka, než pracovní nástroj.
Nicméně to už jsme opravdu hodne OT ...
Ppp2 (60)|6.3.2008 14:56
Asi mam hloupej dotaz, ale neda mi to, abych se nezeptal. :cool: Nestaci na YT mit jen flash? Nebo ten flash player se nenakybluje do prohlizece? Nebo ten player neni dost dobry? (jeste jsem ho nezkousel)
pretorian_ce4you (101)|6.3.2008 17:05
[QUOTE="merlin_cz"]To je sice krásné, ale v okamžiku kdy potřebuji např. navigaci tak je mi iphone k ničemu, a spoustu dalšich věcí, které iphone neumi.

Je to spíš hračka, než pracovní nástroj.
Nicméně to už jsme opravdu hodne OT ... [/QUOTE]
No to ani ne navigaci ma nainstalovanou uvnitr sice ne GPS vyuziva gprs a rozpolozeni BTS vysilacu takze presnost na nic :-( ale i GPS se dak iphone pripojit a mapy se daji pak vyuzit co jsou uvnitr - google a co se tyce podpory tak odednesniho dne vydani developer kit bude aplikaci hromada nepocitaje to ze jich uz jsou hromady ted a ze je to pekna hracka to ano ale nejen hracka zvladne vse co PPC ba naopak daleko pouzitelnejsi internet at uz je to dano nejlepsim prohlizecem Safari nebo rozlisenim display 800x480 o tom se nam s WM zatim muze zdat a muzeme jen cekat na novy SE X1 :-)

jeste poznamka na vide na youtube bohuzel nainstalovany flash nestaci :oops:
zuzkys (356)|6.3.2008 17:17
[QUOTE="mike1981"]Ako spojazdnim YouTube videa a ine na PDA, mam Eten X500+ a nechcu mi vobec ist. Mam aj nainstalovany TCMP a aj tak to nefunguje a pise mi ze rtsp neni podporovan...
Mozte mi poslat nejake tie potrebne vecicky na spojazdnenie...???
Poradite mi niekto??? dikes....

A este nema niekto link na mobile Operu 8.5 aj s SN???

dakujem

[/QUOTE]

Mě tedy youtube videa s Core playerem verze 1.2 jedou v pohodě. Když se připojím na mobilní verzi youtube..
Merlin_CZ (108)|7.3.2008 08:57
No k tomu iPhonu, řekl bych, že ne každý má neomezená data, aby mohl přes gogle map stahovat mapy ... a přesnost pomoci bts ... to je snad legrace ne ? :D

proste je to hračka... a to je asi tak všechno. Stejně jako všechno od Apple.
mike1981 (10)|7.3.2008 11:24
Ahojte....Pisete tu ze cez novy TCMP 1.2 videa z Youtube funguju....a nemozte mi ho niekto poslat, na nete som ho nenasiel....
dikes...
Tomula (31)|7.3.2008 19:05
Nový TCPMP není. Ale je to jeho nová placená verze CorePlayer Mobile 1.2

Ještě k tomu "zuzkys": Tobě to vážně funguje? Mně se to nikdy nerozjede
:( když kliknu na nějaké video na youtube, tak se mi sice spustí CorePlayer, ale žádné video nepřehraje:( Zajímavé ale je, že ví o tom videu vše, protože ve vlastnostech jsou všechny info o tom videu. Nakonec naskočí hláška "Adresa URL nemohla být otevřena" :( Jinak podpora Google a Youtube videa je psaná až u verze 1.2.1, tak doufám, že mi to pak už bude fungovat.:)
macleod (91)|8.3.2008 09:08
1.2.0 v pohodě
Honza-R (34)|8.3.2008 16:33
Podívej se na http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1533

Četl jsem to, ale v PDA nezkoušel
zuzkys (356)|8.3.2008 21:56
[QUOTE="Tom K."]Nový TCPMP není. Ale je to jeho nová placená verze CorePlayer Mobile 1.2

Ještě k tomu "zuzkys": Tobě to vážně funguje? Mně se to nikdy nerozjede
:( když kliknu na nějaké video na youtube, tak se mi sice spustí CorePlayer, ale žádné video nepřehraje:( Zajímavé ale je, že ví o tom videu vše, protože ve vlastnostech jsou všechny info o tom videu. Nakonec naskočí hláška "Adresa URL nemohla být otevřena" :( Jinak podpora Google a Youtube videa je psaná až u verze 1.2.1, tak doufám, že mi to pak už bude fungovat.:) [/QUOTE]

Mě to funguje bezproblému, jen se musí přímo v Core Playeru asociovat typu souborů a teď nevím, které jsou potřeba pro videa youtube, vím, že je to určitě MMS protocol a ještě jeden typ a to teď z hlavy nevím, který je, ale pokud asociuješ všechny (tak to mám já),normálně pustíš youtube, mě se přímo rovnou přepne na mobilní verzi ( http://m.youtube.com ) a jakékoliv video pustím, tak se mi přehraje..

Já bych tenhle problém fakt viděla v tý asociaci souborů.. Bez toho mi to dělá to samé co popisuješ, pustí se core, ale nepřehraje. S tímto bezproblémů a fakt jsem za to velice ráda, že to konečně takhle super funguje.
Tomula (31)|9.3.2008 00:00
Tak jsem to rozběhal:) Ale problém je, že to funguje jen přes GPRS, ale pokud jsem připojenej na net přes pc tak se to nerozjede:( Máte někdo ponětí co s tím?
mike1981 (10)|9.3.2008 19:29
Nemate niekdo stiahnuty ten Core Media player 1.2???
Ak ho niekto ma, poslite ho....dikes...
Tie videa mi stale nejdu...pise mi po spusteni, ze RTSP, alebo nieco podobne, ze neni podporovane...tak neviem co s tym???
Mam TCMP len 0.71v..
dik
mike1981 (10)|9.3.2008 22:22
A co taka Opera 8.5...nemate ju niekto???
Nemate na nu link na rapidshare.
condys_ce4you (103)|9.3.2008 22:41
Kamaráde, četl jsi tady na tomhle fóru pravidla? Asi ne , že jo? Ani se nedivím že na tvé dotazy nikdo nereaguje .
mike1981 (10)|10.3.2008 00:50
[QUOTE="condys"]Kamaráde, četl jsi tady na tomhle fóru pravidla? Asi ne , že jo? Ani se nedivím že na tvé dotazy nikdo nereaguje . [/QUOTE]

Aha...uz chapem....tak nic.
Tomula (31)|15.3.2008 22:39
Tak tady se řešila nová verze CorePlayeru 1.2.1 s podporou Youtube. V úvodu diskuze je popsán problém právě s videi z Youtube, tak kdyby s tím měl někdo nějakou zkušenost nebo měl řešení, tak se prosím podělte ;)
Nallim (99)|16.3.2008 00:18
Stačí si tu diskuzi pročíst ;) ...řešení tam je napsané.
Tomula (31)|16.3.2008 07:28
To já vím. To téma jsem zakládal já ;) Mě spíš ale zajímalo jestli tu třeba někdo na něco nepřišel - nějaké nové poznatky nebo řešení :) Chodí sem přece jen více lidí a víc hlav víc ví :D ;)
Billy_ce4you (17)|16.3.2008 10:38
Hmm, a ten Core Player si skusal? Funguje bezvadne, bud podla klucovych slov, alebo nakopirujes ten kod, co je na konci adresy...