Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS A639 - problém s displayem

dark_hood (12)|5.3.2008 00:26
Chcem sa opytat, ze ci je normalne ze sa mi na a639 pocas prace, hrania hier a uz aj pri prehravani videa cez core player znicoho nic disp. vypne! Reaguje potom len na reset alebo 2x stlacenie zap. Dost ma to stve. HR som uz odkedy to zacalo urobil 3x. Po nainst. softu sktools zacal ten disp. blbnut. Je to otravne. Mam wm6 (ver rom v01.0733.00 csy 0405) uz od zaciatku. Je mozne ze tam je virus alebo daco take? Davat do servisu do blavy sa mi to moc nechce. Som z ke.
zivan (615)|5.3.2008 08:05
Ano, je to normalni chovani. Vas Asus...

A ted vazne. Normalni to neni. Pokud to dela od instalace sktools, tak bych je zkusil odinstalovat. Pokud to bude stale blbnout, tak HR a pokud to nepomuze, tak sup s tim do servisu.
riccino (2)|5.3.2008 10:06
ja mam tiez a639 a robi mi presne to iste co tebe od urciteho casu, vypina sa v podstate pri vsetkych aplikaciach. uplne najhorsie je to pri navigacii. pozorovanim som zistil ze ak je na externe napajanie tak sa vypina menej. uz som skusal nastavovat aj napajanie, podsvietenie ale nic nepomohlo, taktiez som odinstaloval vsetky mozne aplikacie a vypina sa stale, este skusim hard reset a dam vediet..
mj.jv (5)|5.3.2008 13:39
Pridavam se, mam tentyz problem. Je to fakt otravny. Vzdy se vypne a kolikrat nejde ani zapnout. Vypozoroval jsem ze kdyz se konecne povede zapnout tak uz mi to potom do doby nez ho vypnu neudela.
montelino (19)|5.3.2008 22:44
To je asi problém všech Asus A63x, dělá to spínač pod krytem baterie, stačí na ten výstupek dvířek od baterie něco nalepit a je klid... No, asi přátelé z ASUSu ušetřili $ 0,01 za nějaký pitomý spínač a teď mění v záruce boardy všch PDAček...
dark_hood (12)|6.3.2008 10:11
Zaujimave. Vcera sa mi nastastie ani raz nevypol, asi na tom daco bude. Mohol by som poprosit o blizsie info ako to odstranit? Pripadne odkaz kde by bol postup. Staci tam na tie dvierka v mieste, kde sa dotykaju toho spinaca zvnutra vytvorit nejaky "vycnelok" aby ten spinac bol viac stlaceny?
montelino (19)|6.3.2008 18:56
Přesně tak, je potřeba ten spínač víc stlačit. Stačí na ten výčnělek na dvířkách, co tlačí na ten spínač nalepit třeba kousek tvrdšího papíru. Ale nejlepší řešení je reklamace :))
riccino (2)|7.3.2008 00:16
diky moc za radu. vyskusam to.. :yes:
Koval (15)|14.3.2008 00:16
Reklamace je sice řešení, ale ten spínač udělali fakt blbě, takže se občas stane že se po půl roce nebo po roce samovypínání bohužel někdy obnoví. Kdybych mohl tak ten spínač přemostím. Ale asi by se to soudruhům v ASUSu nelíbilo.
vyvar (6)|27.9.2008 23:28
jak je mozne, ze se vypina puze displej, kyz pokud ten kryt oddelam uplne, tak se pda vypne totalne a nabiha jako po soft resetu?