Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nedostatek místa v X500

Dilv (6)|4.3.2008 19:08
Zdravím všechny a obracím se s žádostí o pomoc.. Jsem čerstvým majitelem E-TENu X500, používám klas. 2Gb kartu a WM6 s iGo 2006. Už podruhé se mi podařilo naplnit vnitřní úložiště PDA téměř beze zbytku, avšak problém tkví v tom, že mě systém žádným způsobem nedovolí smazat jakýkoliv soubor.. Ať už se jedná o instalační .cab nebo mnou vytvořený textový dokument. Nepomáhá ani restart... Jsem zoufalý, nechce se mi hned obnovovat tovární nastavení, protože představa, že opisuju všechny uložené kontakty a sháním znovu všechny programy, je dost tristní (koupil jsem PDA v aukci už nainstalovanými věcmi a cca 5 MB volným místem)
Poradí mi někdo, prosím?
Tomáš Kubec (749)|4.3.2008 19:19
Tak si něco odmaž přes PC.
thimlicek (89)|4.3.2008 19:41
Otevri IE a v nastaveni smaz cache-delete files. Pak by ti uz meli jit mazat i jine soubory. Mne se tohle taky nekolikrat stalo....
Dilv (6)|4.3.2008 19:58
Děkuji za radu, ale pomohla jen z části... Odmazávání z PC nelze, nejsem schopen (ani podle návodu) sesynchronizovat PDA s desktopem.. Obě zařízení o sobě sice vědí, ale ActivSync nefachá. Ale to sem nepatří. Pomocí historie a cookies v IE jsem uvolnil 2 MB místa, paradoxem zůstává, že ani na internetu jsem dosud nebyl, vše je po bývalém majiteli, ale oprávnění mazat soubory v úložišti nemám pořád, ani po soft resetu...
darenlachim (1)|5.5.2008 19:39
A o někom, kdo by zase mně pomohl po hard resetu na tovární nastavení znovu nainstalovat všechen SW náhodou nevíš? Díky,
kubike (13)|10.5.2008 23:09
jo sem tu:-) co potrebujes konkretne?