Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Cruiser prenos kontaktu z N70

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Ahoj vsem uvazuji o nakupu HTC Cruiser a chtel bych se zeptat jak je to s prenosem kontaktu, dají se nejak dostat kontakty z telefonu (N70) do Cruisra ? Nebo to budu muset vse zapsat znova.
    Diky za kazdou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nokii zesynchronizuješ s Outlookem v PC (pomocí té nokiácké aplikace) a pak z OUtlooku pomocí ActiveSync zase do Cruisera.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pomoci bluetooth

Pokud se ti nechce provadet postup uvedeny vyse, tak na HTC zapni BT v rezimu viditelny a v N70 oznac vsechny kontakty a do HTC je pres BT posli! Takhle jsem je daval do TyTNa II (Kaisera) a vse OK! V poradku to prenese i kontakty s vice udajema.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Nokii zesynchronizuješ s Outlookem v PC (pomocí té nokiácké aplikace) a pak z OUtlooku pomocí ActiveSync zase do Cruisera.
    Jj ja to taky resil Outlookem, ke Cruisovi je prilozeno CDcko s 60ti denni trial verzi Outlooku, ktera se da bez problemu pouzit na prenos kontaktu z Nokie do HTC, stejne tak prenos pripadnych zaznamu v kalendari.

Jedinej problem na kterej jsem narazil je ze Nokia (nemel jsem Symbian ale Series 40) umi priradit k jednomu kontaktu vice telefonich cisel oznacenych jako mobilni. Coz uz vsak nezvlada outlook ani cruise tudiz cisla se oznacila jako Car phone, pripadne Others.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Diky moc vsem za vycerpavajici odpoved

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

to DD
    Nezvlada? Tak to asi neco delam spatne, ze me to jde.

DD_ DD_ je offline
    Nováček
    Registrace
    Jul 2010

No ja teda kdyz dam na Cruisovi editovat kontakt tak tam mam pouze jednu polozku Mobile tel, pak spousty dalsich jinych typu telefonu jako Work, home atd - ale teda dalsi mobile tam nemam - tak asi delam neco spatne ja.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Jedinej problem na kterej jsem narazil je ze Nokia (nemel jsem Symbian ale Series 40) umi priradit k jednomu kontaktu vice telefonich cisel oznacenych jako mobilni. Coz uz vsak nezvlada outlook ani cruise tudiz cisla se oznacila jako Car phone, pripadne Others.
    Mal som ten istý problém. Kontakty z Nokie E50 som si stiahol do outlooku. Kontakty, ktoré som mal v nokii zaradené ako "work", mi prenieslo ako "ďalšie". No a kontakty "ďalšie" sa mi v Artemisovi nezobrazili. Tak som tieto všetky musel manuálne v outlooku preznačiť. :no:

Podobná témata

1. zaloha rom a prenos kontaktu
    Od fonda v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-08-2010, 19:20
  2. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 21-10-2009, 11:44
  3. mio a702 nebo cruiser
    Od luciz v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 09:21
  4. ako vypnut HTC Cruiser na noc??
    Od Janikkk v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-03-2008, 07:56
  5. Cruiser a RDP
    Od zigzag v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-03-2008, 09:29