Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cruiser prenos kontaktu z N70

lokalnet (64)|4.3.2008 02:50
Ahoj vsem uvazuji o nakupu HTC Cruiser a chtel bych se zeptat jak je to s prenosem kontaktu, dají se nejak dostat kontakty z telefonu (N70) do Cruisra ? Nebo to budu muset vse zapsat znova.
Diky za kazdou radu
Zdenek Malinsky (9781)|4.3.2008 06:31
Nokii zesynchronizuješ s Outlookem v PC (pomocí té nokiácké aplikace) a pak z OUtlooku pomocí ActiveSync zase do Cruisera.
vlahovic.m (32)|4.3.2008 09:15
Pomoci bluetooth

Pokud se ti nechce provadet postup uvedeny vyse, tak na HTC zapni BT v rezimu viditelny a v N70 oznac vsechny kontakty a do HTC je pres BT posli! Takhle jsem je daval do TyTNa II (Kaisera) a vse OK! V poradku to prenese i kontakty s vice udajema.
DD_ (331)|4.3.2008 15:42
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Nokii zesynchronizuješ s Outlookem v PC (pomocí té nokiácké aplikace) a pak z OUtlooku pomocí ActiveSync zase do Cruisera.[/QUOTE]
Jj ja to taky resil Outlookem, ke Cruisovi je prilozeno CDcko s 60ti denni trial verzi Outlooku, ktera se da bez problemu pouzit na prenos kontaktu z Nokie do HTC, stejne tak prenos pripadnych zaznamu v kalendari.

Jedinej problem na kterej jsem narazil je ze Nokia (nemel jsem Symbian ale Series 40) umi priradit k jednomu kontaktu vice telefonich cisel oznacenych jako mobilni. Coz uz vsak nezvlada outlook ani cruise tudiz cisla se oznacila jako Car phone, pripadne Others.
lokalnet (64)|4.3.2008 20:22
Diky moc vsem za vycerpavajici odpoved
Zdenek Malinsky (9781)|5.3.2008 00:52
to DD
Nezvlada? Tak to asi neco delam spatne, ze me to jde.
DD_ (331)|5.3.2008 09:31
No ja teda kdyz dam na Cruisovi editovat kontakt tak tam mam pouze jednu polozku Mobile tel, pak spousty dalsich jinych typu telefonu jako Work, home atd - ale teda dalsi mobile tam nemam - tak asi delam neco spatne ja.
pepo096 (7)|5.3.2008 11:21
[QUOTE]Jedinej problem na kterej jsem narazil je ze Nokia (nemel jsem Symbian ale Series 40) umi priradit k jednomu kontaktu vice telefonich cisel oznacenych jako mobilni. Coz uz vsak nezvlada outlook ani cruise tudiz cisla se oznacila jako Car phone, pripadne Others.
[/QUOTE]

Mal som ten istý problém. Kontakty z Nokie E50 som si stiahol do outlooku. Kontakty, ktoré som mal v nokii zaradené ako "work", mi prenieslo ako "ďalšie". No a kontakty "ďalšie" sa mi v Artemisovi nezobrazili. :( Tak som tieto všetky musel manuálne v outlooku preznačiť. :no: :mad: