Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Identifikace pametove karty

Rosie (63)|3.3.2008 14:00
Tak mam dalsi problem. Zapnu hx4700 po nejaky chvilce co lezi a vyskoci mi hlaska "Unknown memory card" a chce zadat jmeno karty. Uz sem to zazil na Looxovi 720, ale jedine, k cemu sem kdy dospel, bylo vyndat kartu a zase ji dat zpatky - pak to zase nejakou dobu bezi...
Netusite nekdo, cim by to mohlo byt?
Predem dik
edit: Mam WM2003SE. Kdyz sem mel WM5, tak mi to kartu pro zmenu nevidelo vubec a proto sem downgradoval:)
toja (366)|3.3.2008 21:55
No, mne každá karta (SD) pracovala v moje hx4700 úplne bez problémov a každým OS ktorý som mal.
O.K. maká aj tá zostava ako mám v podpise a to už hodne dlho;)
Vyzerá to na HW problém:?
Rosie (63)|3.3.2008 22:23
Oki, zapomel sem napsat, ze jde o CF kartu. Je to ta co mam v podpisu. SD funguje bez problemu...
brody_ce4you (39)|4.3.2008 21:46
Stejny problem jsem na hx4700 mel taky, akorat to byla 1gb karta, taky kingston elite pro. Delala to pod wm2003, pod wm 5 to bylo v poho. Nejdriv to takhle blblo, pak to nejak zprehazelo obsah, ze byl necitelny, a jednou to vsechny data samo od sebe vymazalo. Tak sem napsal do Kingstonu a rekli mi, ze se to cas od casu stava... Ze mam zajit do kingston servisniho strediska, kde mi kartu vymeni za novou... nez sem to stih udelat, tak sem PDA i s kartou prodal... Jinak jsem taky na nic, co by ten problem vyresilo neprisel...