Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 9100 zvuk přes BT

kubiiiq (3)|3.3.2008 11:34
Hoj všichni, potřeboval bych vědět jestli bude fungovat, že bych do Varia posílal všechny zvuky z počítače přes BT a na Vario bych měl napojený nějaký bedny..existuje na to nějaký prográmek? bude to Vario vůbec zvládat?
dík všem za názory :)
kubiiiq (3)|5.3.2008 20:09
nikdo nic takového nezná? :(
mi38k (205)|5.3.2008 20:20
Pokud vím, tak WM žádný profil headset, handsfre apod. nepodporuje. Ale to neznamená, že by na to nemohl existovat nějaký externí soft. Ikdyž momentálně celkem pochybuji.
DuckDaffy (51)|25.3.2008 15:26
Mám nápad a mohlo by to projít. :)

Nezkoušej BT headset ani jiné BT profily, ale zkus použít BT/WiFi/USB a normální TCP/IP síťové spojení. Na stolním PC si nech streamovat muziku/video programem VLC media player (docela náročné na nastavení, případně poradím) či jiným a na PDA se připoj nějakým dobrým přehrávačem na IP a port stolního počítače, třeba TCPMP by mohl šlapat. V každém případě takto dosáhneš daleko kvalitnějšího zvuku než přes BT. ;) Vario to bude stíhat s přehledem. ;)
Navíc lze pomocí dalších prográmků realizovat dálkové ovládání stolního PC a tak ovládat i streamování VLC a vybírat si, co bude hrát.
Celý tenhle nápad se mi moc zamlouvá, vyzkouším to! Díky za inspiraci! :)

Možná budeš muset pořešit firewall a přidělování IP, ale mělo by to v principu fungovat. Dej pak vědět zkušenosti. ;)

Mimochodem - zkoušel jsem na PDA mít FTP server a ze stolního počítače jsem se na něj v klidu připojil, konektivita byla přes USB.
Také jsem při zkoušení GPRS/EDGE nonstop zkoušel poslouchat online rádio, šlapalo to hezky. ;)
Doporučuji k poslechu (nabízí i AAC 24kbit): www.di.fm :cool: