Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Qtek 9100 zvuk přes BT

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Hoj všichni, potřeboval bych vědět jestli bude fungovat, že bych do Varia posílal všechny zvuky z počítače přes BT a na Vario bych měl napojený nějaký bedny..existuje na to nějaký prográmek? bude to Vario vůbec zvládat?
    dík všem za názory
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

nikdo nic takového nezná?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Pokud vím, tak WM žádný profil headset, handsfre apod. nepodporuje. Ale to neznamená, že by na to nemohl existovat nějaký externí soft. Ikdyž momentálně celkem pochybuji.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

Mám nápad a mohlo by to projít.

Nezkoušej BT headset ani jiné BT profily, ale zkus použít BT/WiFi/USB a normální TCP/IP síťové spojení. Na stolním PC si nech streamovat muziku/video programem VLC media player (docela náročné na nastavení, případně poradím) či jiným a na PDA se připoj nějakým dobrým přehrávačem na IP a port stolního počítače, třeba TCPMP by mohl šlapat. V každém případě takto dosáhneš daleko kvalitnějšího zvuku než přes BT. Vario to bude stíhat s přehledem.
    Navíc lze pomocí dalších prográmků realizovat dálkové ovládání stolního PC a tak ovládat i streamování VLC a vybírat si, co bude hrát.
    Celý tenhle nápad se mi moc zamlouvá, vyzkouším to! Díky za inspiraci!

Možná budeš muset pořešit firewall a přidělování IP, ale mělo by to v principu fungovat. Dej pak vědět zkušenosti.

Mimochodem - zkoušel jsem na PDA mít FTP server a ze stolního počítače jsem se na něj v klidu připojil, konektivita byla přes USB.
    Také jsem při zkoušení GPRS/EDGE nonstop zkoušel poslouchat online rádio, šlapalo to hezky.
    Doporučuji k poslechu (nabízí i AAC 24kbit): www.di.fm

Podobná témata

1. Qtek 9100
    Od petr182 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 09-09-2006, 19:41
  2. Tak Qtek 9100 nebo Qtek 9000? Rozmyslete si to..
    Od Miloš Strouhal v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-08-2006, 15:54
  3. Qtek 9100 jako faxmodem přes PC
    Od kmozis_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-08-2006, 10:31
  4. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-04-2006, 23:02