Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Základní ovládání z today, svátky a narozeniny na today.

johnee_r (290)|3.3.2008 11:06
Zdravím,
potřeboval bych poradit nějakou utilitu na today WM6, ze které by se dala sledovat kapacita baterky, ovládat podsvícení a ideálně spouštět některé aplikace. Zároveň by ale měla zabírat co nejmíň místa. Používám PocketBreeze, tak na today už moc místa nezbývá a nechci muset today scrollovat. Pokud by nahradila i wireless modul (tedy dal se z ní spouště BT a WiFi, tak by to bylo ideální)

A další věc je něco na připomínání svátků a narozenin. Nainstaloval jsem NDays, ale nefunguje to, Ukazuje svátky, ale nespolupracuje s kontakty, takže odmítá ukazovat, kdo á svátek a narozeniny. Pouze ukazuje jména. Existuje něco jiného (kromě Sunnysoft Sunnydays, což jsem zkusil a je to strašlivě pomalé a navíc to taky zlobí (že by stejný engine?))?

díky za pomoc.
Pilot747 (35)|3.3.2008 11:35
Ja mam SPB Pocket Plus v posledni verzi a jsem spokojenej:) da se to krasne ovladat prstama...
Na svatky apod. mam SPB diary...
Jinak s tim scrollovanim, pokud si na jednu zalozku nedas milion veci, tak se tomu vyhnes..
johnee_r (290)|3.3.2008 11:43
Z Pocket Plus jsem měl spíš dojem totálního chaosu, kterej zabíral spoustu místa se spoustou zbytečnejch tlačítek. Chtěl bych spíš něco jednoduššího, co zabere málo místa, dá se z toho spustit pár programů a hlavně to ukazuje tu baterku a podsvícení. Možná zkusím nějaký freeware, coje tu k dispozici.
Zdenek Malinsky (9781)|3.3.2008 11:48
ad baterka
Nahore linka-Spb Pocket Plus, SBSH iLauncher, nebo treba free Batti od Davida Andrse.
ad regulace podsviceni
Opet SpbPocket Plus nebo Mobile Shell, dale free Metrix a Today Warrior (oba zde ve freeware).
ad svaky a narozky
Birthdays opet od Davida Andrse, today plugin Svatky, NDays a Sunnydays, jedna zalozka v Pocket Breeze, nejaky navod je na blogu myego.cz .....

Ona vetsina pluginu jde upravit/zmensit nebo integrovat do jineho pluginu....
johnee_r (290)|3.3.2008 12:04
No, pokud by se dal pocketbreeze intergrovat do ilauncheru, tak by to nezabíralo tolik místo. To by asi stálo za zvážení. díky
johnee_r (290)|3.3.2008 12:42
A ještě bych měl dotaz. Nevíte o nějakém prográmku, který by se dal namapovat na tlačítko a zobrazil okýnko s běžícími programy, které by se daly vypnout? Něco, jako bývalo dřív na ipacích už z výroby (iTask).
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|3.3.2008 12:56
to by nemel byt problem s zadnym task manazerem - Spb Pocket Plus, tMan....
Jamiroquai (18)|3.3.2008 13:10
Ahoj,
no já můžu doporučit jako task manažera QuickMenu....jednoduše geniální. A jako manažera plochy používám aplikaci UltimateLaunch. A na tu aplikaci nedám dopustit. Je sice trošku obtížne ji vyladit, protože má nepřeberné množství nastavení, ale vysledek stojí za to... A co se svátku týče OutlookNameDays......toť vše

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=340358&highlight=QuickMenu
http://www.ultimatelaunch.de/
http://www.kalmstrom.com/products/Outlook/OutlookNameDays/
Pilot747 (35)|3.3.2008 18:24
[QUOTE="nucleolus"]Z Pocket Plus jsem měl spíš dojem totálního chaosu, kterej zabíral spoustu místa se spoustou zbytečnejch tlačítek. Chtěl bych spíš něco jednoduššího, co zabere málo místa, dá se z toho spustit pár programů a hlavně to ukazuje tu baterku a podsvícení. Možná zkusím nějaký freeware, coje tu k dispozici.[/QUOTE]

Moc jsem nepochopil, co je na Pocket Plus chaotickeho, muzes a nemusis tam toho mit hodne, vsechno si muzes nastavit...ale kazdej ma jiny naroky, takze je na nem jakej soft pouzije...:)
johnee_r (290)|3.3.2008 22:04
Nakonec to vypadá, že s sžiju s ilauncherem a pocketbreezem. I když nastavení ilauncheru je tak rozsáhlý, že najít tam konkréní zaškrtávátko je chvílema nemožný.
btw. nevíte někdo, kde sehnat nějaký skin pro ilauncher? existuje něco free?