Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IE (apod.) nechce používat wifi v WM6

zigzag (226)|1.3.2008 08:49
stala se mi divna vec na HTC Cruiser.
IE, ale např. i Opera se pro zobrazení stránek neustále připojují na internet přes GPRS/EDGE. a to i když jsem připojen k wifi, přes kterou je internet dostupný, což jsem ověřil pomocí Airscanner Snifferu, kde si ven v pohodě pignu. problém neni ani v DNS, protože si pignu i např. na www.seznam.cz.
zkusil jsem odstranit všechna připojení a prohližeče hlásí, že se nemají přes co připojit. ale třeba icq klient gsICQ se připojí, nebo HTC Home si stáhne informace o počasí. ale např. i Google maps si nic nestáhne, aplikace GPS Data taky ne. přitom mam pocit, že na začátku používání (mam HTC asi měsíc) sem si přes wifi web mohl prohlížet!?
pozn. jde nějak nastavit, aby se i v případě nedostupnosti jiného připojení WM6 nejdříve zeptal jestlis e chci připojit přes GPRS/EDGE a pod.
RStein (2012)|1.3.2008 10:10
Mate u karty/resp. primo u wifi site nastaveno, ze se pripojujete k profilu Internet a ne work?
Pokud ano a mate stale problemy, vypada to na porusene mapovani mezi protokolem http a metasitemi - v tom pripade vam poslu programek, ktery tyhle informace vytahne a pripadne dalsi, ktery pro ConnMgra zmeni.
zigzag (226)|1.3.2008 12:28
měl jsem tam Work. moc díky za tip.