Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sunnysoft IW Pro 9.5. a HTC Touch Cruise s WM 6.0 - doplňování slov

Josef57 (35)|29.2.2008 15:19
Jsem novým uživatelem HTC Touch Cruise po dlouholetém užívání MDA Compact. Nechodí mi správně doplňování slov. Po výběru z menu nabídnutých slov se mi na displeji zobrazí pouze zatím nenapsaná část slova a po ukončení slova např mezerou se mi zobrazi část již napsaná. Jsou tedy obě části v opačném pořadí. Kolega ve firmě má ten samý problém. Můžete prosím poradit ? :oops:
strojvudce (390)|29.2.2008 19:20
Tak to by mne také zajímalo, měl jsem ten samý problém. Teď mám doplňování vypnutý a přesto doplňuje a navíc správně. :) Sem z tý lokalizace trochu vyjevenej. Navíc mi občas u klávesnice píše cosi o vypršení demoverze a klávenice nefunguje. Pomůže až softreset. Takže taky předem děkuji za rady.
Josef57 (35)|3.3.2008 09:19
To strojvudce: díky, ale nefunguje. resp. po vypnutí doplňování slov se slova skutečně nedoplňují. Vypnul jsem i lokalizaci, ale i to nepomohlo. Prosím o radu někoho ze Sunnysoftu, takových uživatelů musí být více s tímto problémem jen proto, že v naší firmě jsme 2 ze 2 majitelů HTC Touch Cruise. :(
David Svašek (7)|4.3.2008 13:36
Dobrý den,

jedná se o případ, kdy se kombinují dvě metody napovídání slov. XT9 napovídání a Sunnysoft InterWrite napovídání slov. Řešení je následující:
- zvolte metodu zadávání Touch Keyboard. Zde je nutné vypnout napovídání XT9(tlačítko vlevo dole na klávesnici);
- poté přepněte zadávání na např. CS(qwertz);
- zadejte počáteční písmena požadovaného slova a doplňte pomocí nabízeného výběru slov InterWrite;
-nyní se již doplní zbývající část slova korektně;
Josef57 (35)|4.3.2008 19:19
Děkuji za vysvětlení a vyřešení. Vše funguje nyní korektně. Z vysvětlení vyplývá, že nelze kombinovat XT9 s napovídáním slov. Jelikož na mém bývalém MDA Compactu XT9 nebylo, budu nyní vážit, jaká varianta je výhodnější. S Interwrite pracuji velice často a jsem tedy rád, že úroveň tohoto SW od Sunnysoftu se neustále zvyšuje. :) :) :)
zigzag (226)|4.2.2009 20:27
a jak vypnu napovidani uplne? Sunnysoft InterWrite napovídání se mi asi vypnout povedlo, ale to XT9 se mi po chvilce zase samo zapne?!

nakonec sem si pomocí TC našel v registrech položku XT9, hodnotu 1 změnil na 0 a zdá se že to pomohlo