Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zfunkcnenie Repliga resp. jeho nahrada

DJakub (64)|28.2.2008 21:46
Mam s Repligom taky problem, ze po "vytlaceni" dokumentu mi neda na vyber, kam ho ulozit. Teda sa praktycky stracaju... Kedze uz ozaj neviem co s tym, ak niekto mate riesenie, ci poznate program, ktory dokaze to co repligo, teda trebars rychle "vytlacenie" roznych otvorenych internetovych stranok do pda, napiste prosim... Vdaka
RStein (2012)|28.2.2008 22:26
Bohuzel repliGo mi take doslouzilo - zkuste ho preinstalovat, pote bude znovu fungovat - ale myslim, ze jen do dalsiho restartu nebo hibernace.
Cerience uz maji jen nejake serverove verze repligo - na na WM verzi kaslou pravdepodobne proto, ze lid obecny, duchem pres veskery pokrok stale chudy jak za Husa, si mysli, ze SW je a ma byt zadarmo, a nepusti ani mizernych 20-30 USD a radeji si kazdy program ukradne , i kdyz za PDA vysolil (deseti) tisice, jim nestal za dalsi vyvoj, protoze na serverovych verizch pro firmy se daji vydelat rychle slusne penize a pritom support nemusi odpovidat BFU na stale stejne stupidni dotazy.
Pro stranky vam moc neporadim - ja jsem potreboval konvertovat hlavne pdf a na to mam pdaKonverter - prekonvertovane dokumenty ctu v Haali Readeru.