Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace oblíbených položek ve Windows Vista

Viktor Čistič (117)|28.2.2008 17:15
Zdar. Mám takový problém: čas od času mi při synchronizaci mezi PDA a Windows Vista vyskočí chybová hláška, že jedna nebo více oblíbených položek nemohly být synchronizovány. Jinak vše O.K. V praxi se to projeví tak, že mi z PDA občas zmizí nějaká záložka (samozřejmě není ani v PC ve složce "Favorites\Mobile Favorites". Především (a možná jenom, ale to si teď nejsem jistý) se to stává se záložkama, které mám v PDA ve složce oblíbené a ještě nějaké další podsložce. Většinou jí tam potom doplním, pár synchronizací proběhne správně a pak zase na novo. Nevíte co s tím?
Miloš Strouhal (3997)|28.2.2008 17:36
Mam stejny problem, takze jsem prestal synchronizovat oblibene polozky, abych nakonec o vsechny postupne neprisel.. :( Fakt kvalitka!
Viktor Čistič (117)|28.2.2008 23:48
Asi udělám to samé. Jenom by mě zajímalo, kde udělali soudruzi z Microsoftu chybu...
TheMelin (1642)|29.2.2008 09:38
zalozky nesyncuji, ale syncoval jsem soubory v my documents a stejnej problem. Ztraceli se mi soubory, tak jsem to musel vypnout.
Jirka007 (161)|12.7.2008 19:06
Chtěl bych se zeptat jak rychle se Vám přenášejí soubory (třeba mp3 nebo videa) do PDA z počítače pod Vistami. Jede mi to děsně pomalu cca 30kb/s. Na Win XP jsem používal WM5torage a ten mi valil cca 300kb/s. Ale pod Vistami mi přenos souborů přes synchronizaci (WinMobileDeviceCenter), ale i přes WM5torage nejde rychleji než těch zhruba 30kb/s. To je děsné. Nevíče v čem by mohl být problém prosím?