Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Synchronizace oblíbených položek ve Windows Vista

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Zdar. Mám takový problém: čas od času mi při synchronizaci mezi PDA a Windows Vista vyskočí chybová hláška, že jedna nebo více oblíbených položek nemohly být synchronizovány. Jinak vše O.K. V praxi se to projeví tak, že mi z PDA občas zmizí nějaká záložka (samozřejmě není ani v PC ve složce "Favorites\Mobile Favorites". Především (a možná jenom, ale to si teď nejsem jistý) se to stává se záložkama, které mám v PDA ve složce oblíbené a ještě nějaké další podsložce. Většinou jí tam potom doplním, pár synchronizací proběhne správně a pak zase na novo. Nevíte co s tím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Mam stejny problem, takze jsem prestal synchronizovat oblibene polozky, abych nakonec o vsechny postupne neprisel.. Fakt kvalitka!

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Asi udělám to samé. Jenom by mě zajímalo, kde udělali soudruzi z Microsoftu chybu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

zalozky nesyncuji, ale syncoval jsem soubory v my documents a stejnej problem. Ztraceli se mi soubory, tak jsem to musel vypnout.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Chtěl bych se zeptat jak rychle se Vám přenášejí soubory (třeba mp3 nebo videa) do PDA z počítače pod Vistami. Jede mi to děsně pomalu cca 30kb/s. Na Win XP jsem používal WM5torage a ten mi valil cca 300kb/s. Ale pod Vistami mi přenos souborů přes synchronizaci (WinMobileDeviceCenter), ale i přes WM5torage nejde rychleji než těch zhruba 30kb/s. To je děsné. Nevíče v čem by mohl být problém prosím?

Podobná témata

1. Synchronizace kontaktů s Windows Vista/7
    Od overgrounder v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 15-10-2009, 19:37
  2. Vario Windows Vista a SYNCHRONIZACE
    Od mpsdesign_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-05-2007, 14:27
  3. Synchronizace Windows Vista
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace