Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 44 z 44

Téma: WM61 ROM

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Nejlepsi je posledni romka od Poldiho... verze 209 tusim. Na psani pouzivam Resco klavesnici, ktera umi i ceske znaky (pokud je potrebuji) a nema to chybu. Uz se tesim na dalsi verzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

202-209 je i v CZ od Jchyma... zatim BETA1 lec velmi funkcni

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak včera jsem flashnul na poslední Poldovu ROM 19202.0.2 a konečně jsem spokojen . Tahle ROM konečně stojí za to. Doufám, že i do budoucna pojede jak teť. Zatím jsem žádný problém nepostřehl. BT problém bohužel zůstvá ( tak jako prodleva při přijetí hovoru. Holt originál jádro se nezapře.

Je zajímavé, že jsem už zažil s některou ROM opravdu bleskové přijetí hovorů. Nevím přesně s jakou. Mám ponětí, že se Swtos R11, ale pouze čistá nebo jen s minimem programů.

Ještě jednou vřele doporučuji :yes:

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Je tu nová ROM 19701 CZ Light

Kód:
    http://www.mio-treo.info/viewtopic.php?t=724

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

web nefunguje..je to len docasne?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

už to jede

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

je nova CZ verze WM61 19701 FINAL verze 2
    od dua Jchym a KareKopp

zatim nezjisteny zavazne problemy

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

urcite doporucujem upgrade na wm6.1 ci uz CZ alebo EN. Ja som si dal EN, hlavne kvoli SD karte 8 GB Kingston. Fungovala aj pod Originalnou romkou, ale len do velkosti 4GB. Ostatne GB boli necitatelne

wm6.1 mi vyriesila tieto neduhy:
    - pomala telefonna cast, kym vytoci, kym zlozi cislo - bezi to rychlejsie
    - presnost GPS sa zlepsila
    - pouzivam velke mnozstvo programov a vsetky funguju
    - na romke R64 som zalohoval cez SPB BAckup a po upgrade na wm6.1 EN som tuto zalohu odzalohoval s moznostou upgrade ROM (tento backup ma tuto moznost, rozbalit zalohu na inej romke)
    - pripojenie na net cez GPRS - odpaja sam ak sa nepouziva, cize ked si stiahne aktualizaciu pocasia - odpoji pripojenie, ked stiahne emaily - odpoji pripojenie
    - sucastou romky je OneNote
    - odteraz pozna prikaz SUSPEND, da sa namountovat na hocake tlacitko a zabezpeci vypnutie pristroja, v kombinacii s S2U2 sa zamkne a hned vypne
    - sprava SMS a emailov sa vylepsila
    - sms sa zobrazuju v rezime konverzacie, je vidno aj suvisle sms
    - email sa konfiguruje automaticky pri znamych email poskytovatelov, gmail, ... (ziadne nastavenia pop, smtp, porty, vykona to sam)
    - synchronizacia emailov aj raz denne, kazde 4 hodiny, 2 hodiny, ... ( v wm5 to bolo max 60 minut)
    - podpora SDHC kariet 8GB, 16GB, ...

asi tolko co som si vsimol

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Podarilo se ti po nahrati nove ROM nahrat zalohu SPB BAckup (kontakty, zpravy, nastaveni, upominky,...) kterou jsi mel vytvorenou pred aktualizaci? Mne to bohuzel po aktualizaci a nahrani zalohy odmita otevrit kontakty.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

jedine co mi neslo boli SMS, ukazovalo ze su tam ale nezobrazilo ziadnu. Sms som potom znova obnovil cez PPCPIMBACKUP 2.8. Tam som mal zalohovane aj emaily, kontakty, appointmenty z kalendara, tasky. Zalohu som robil pre istotu.
    Takze odpoved je, ze kontakty sli bez problemov. Mozno v tvojom pripade by pomohla zaloha cez PIM BACKUP a potom obnova po upgrade.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

neoxo
    A jakou ROM konkretně používáš ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

tu na zacatku vlakna, ale dnes jsem presel na tuhle novejsi a zatim bez chyb link Ten problem s nahranim vyresil Pim backup, takze diky :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Pouzivam rom tuto:

CEimage_SwtosR11_19716_enchanced_Reg.bin

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, mám mio P350, a přemýšlel jsem zda na toto zařízení půjde nahrát WM6.1 .. moc nebo skoro vůbec se v tomto nevyznám a tak se chci zeptat jestli to jde nebo ne.. díky

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 757
    Poslední příspěvek: 07-10-2012, 21:33
  2. Reakcí: 186
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 14:15