Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Editor BMP

adamekma (250)|20.5.2004 21:30
Dnes jsem chtěl kámošoj nakreslit mapku a poslat mailem ... a ejhle:
"uložením do formátu word ztratíte obrázky"

-a kdybych mu to poslal v pocketword, tak to na PC neotevre...

neni neco jako malovani? jakykoliv freeware editor obrazku?
bud bmp, nebo treba neco vektororvyho jako je ten pocketword, ale hlavne aby to bylo free, a ten vysledek moh kdokoliv otevrit na PC kdyz mu to poslu...

diky.
Pavel Koza (4761)|20.5.2004 21:59
Co PaintWinCE? Pripadne jsou v te same sekci jeste dva free programy...
adamekma (250)|21.5.2004 20:24
Diky.

A trochu pouopravuju co jsem napsal nahore:

Zjistil jsem, ze kdyz v PDA pisu e-mail a attachnu soubor *.psw, odesle to v normalnim stolnim *.doc !

Zkousel jsem to 2x na stejnym souboru, asi to tak bude...

Coz je docela super !
Pavel Koza (4761)|22.5.2004 15:31
Jo jo, obcas se Microsoftu povede vymyslet i neco logickeho:) Na co by 99% prijemcum byl dokument v neznamem formatu, ze:)
adamekma (250)|27.5.2004 00:40
Ten SW je sice dobrej, ale nemam ho jak spoustet :(
Vytvoril si zastupce jen primo ve start menu, ale ne v programech. A ze start menu ten zastupce zmizel (aniz bych instaloval jinou aplikaci). Tak jsem ten SW odebral z PDA a zase z¨nova nainstaloval, zastupce se zase objevil ve start menu , .... a zase casem zmizel.
Jak se da vytvorit zastupce do slozky "programy" ?

Zkusil jsem to intuitivne, zkopiroval jsem soubor *.lnk do windows-start-programy, ale pak uz jsem se do podnabidky start-programy nedostal, hodilo to chybu "stranka nenalezena". Naststi to vyresilo smazani toho lnk souboru a mekkej reset, ale porad nevim jak toho zastupce teda udelat spravne?
strojvudce (390)|27.5.2004 13:48
V PPC v průzkumníku klikni na požadovaný soubor a dej kopírovat. V Windows/Start_Menu/Programy klikni a dej vložit zástupce. Pak si jen můžaš upravin název a máš zástupce v "programech".:yes: