Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: USB host

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Zdravim,

Dneska jsem se na internetu dočetl o USB hostu pro PDA.
    Mám E-TEN glofish M700 a chtěl bych k PDA přípojit čtečku na karty, klávesnici a USB flas disk.
    Půjde mi to ? Potřeboval bych asi nějakou redukci z miniUSB na USB, ale vůbec nevím co mám koupit.
    Máte s tím někdo zkušennosti ?
    Dík za každou radu
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nejde.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Tomáš Kubec
    Nejde.
    Nemohl bys mi o tom říct něco víc?

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

Co by jsi chtel slyset vice??Nepodporuje USB host - takze nejde.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Nevim jak u M700 ale dle tohoto navodu : http://smartmania.mobilmania.cz/inde...single&ide=779 to na X500+ udajne funguje, takze na M700 by to mohlo taky jit. Ale osobne jsem to nezkousel.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od PetrOstry
    Nevim jak u M700 ale dle tohoto navodu : http://smartmania.mobilmania.cz/inde...single&ide=779 to na X500+ udajne funguje, takze na M700 by to mohlo taky jit. Ale osobne jsem to nezkousel.
    Hm, hm
    Moc diky za novod, ale na M700 to nejde.
    Skoda

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Nejede to u žádnejch novějších E-TENů. To ti nestačí, když ti napíšeme, že to nejde? :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Tomáš Kubec
    Nejede to u žádnejch novějších E-TENů. To ti nestačí, když ti napíšeme, že to nejde? :-)
    Omlouvam se pokud nekomu vadi ze se furt ptam prezto ze uz vim ze to nejde, ale zajima me taky proc to nejde, a jeste furt vidim nakou nadeji ze by to jit mohlo :-)
    treba o tom vi nekdo vic, treba se to nekomu najednou podari.
    Ja osobne v tim nevidim problem, podle me by stacil kabel miniUSB na USB, a drivery ve WM.
    Nevim co je k tomu jeste potreba. A to by me zajimalo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Tak nic, no. Doufej dál :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2007

To že by stačil kabel miniUSB->usb je pitomost... Jak by jsi chtěl napájet to připojené zařízení? Další věc, pokud se nemýlím, tak novější E-TENy maj jinak pinu-jak se tu řešilo to propojení pinů v nabíječkách a kabelech(nabíjení/synchronizace)... Pokud to tak není, tak by asi stačilo sehnat kolébku a otestovat to.... Další věc je využití.... Vážně jste vždycky u elektrické sítě, aby jste to mohli napájet? Nebo se mýlím, když říkám, že ta kolébka musí být pořád napájená, když se chce připojit USB zařízení?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od MeeVal
    To že by stačil kabel miniUSB->usb je pitomost... Jak by jsi chtěl napájet to připojené zařízení? Další věc, pokud se nemýlím, tak novější E-TENy maj jinak pinu-jak se tu řešilo to propojení pinů v nabíječkách a kabelech(nabíjení/synchronizace)... Pokud to tak není, tak by asi stačilo sehnat kolébku a otestovat to.... Další věc je využití.... Vážně jste vždycky u elektrické sítě, aby jste to mohli napájet? Nebo se mýlím, když říkám, že ta kolébka musí být pořád napájená, když se chce připojit USB zařízení?
    Nevim jak je to s napajenim. Jen by to proste byla uzitecna fce treba na prenos dat, asi by se ty USB musely napajet jeste jinak, ale to by taky nevadilo.
    Horsi uz je to z tema pinama.
    Treba tojednou pujde :-)

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

To napajeni je dulezite. Baterie ma 3,6V (3,7V) a tu nabijis 5V. Abys napojil napr. USB flashdisk, tak ho musis napajet 5V. To z 3,6V normalne nedostanes. Jde sice za pomoci elektroniky zvysit napeti, ale to by se do omezeneho prostoru telefonu asi neveslo. Takze bys musel pripojit externi napeti a to pomoci baterii nebo adapteru (kolebky).

Podobná témata

1. USB Host
    Od hershi v sekci HD2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-12-2010, 21:39
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-04-2008, 19:17
  3. jak na USB host
    Od kanak v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-06-2006, 12:31
  4. n35 a USB host
    Od pepa_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-07-2005, 21:53
  5. PDA a USB host
    Od vlado4_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-05-2005, 19:07