Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Náhrada MDA Compact- zařízení, které umí BT stereo zvuk do sluchátek

zog_ce4you (2)|24.2.2008 21:05
Zdravim, chtel bych poprosit o doporuceni vhodneho nasledovnika pro muj stavajici MDA Compact + BT GPS.
MDAcko pouzivam jako telefon, navigaci (v kombinaci s BT GPS), ctecku knih, prehravac MP3, obcas zahraju nejakou hru ... :-). Jsem s nim vcelku spokojeny, ale vadi mi ze jej nemuzu pouzivat jako prehravac pro MP3 s wireless sluchatky, nebot nepodporuje A2DP profil. (Jestli se v necem pletu tak mne prosim opravte)

Problem je vcelku jednoduchy jake zarizeni ma FUNKCNI prenos stereo zvuku prez BT do sluchatek (tedy predpokladam funkcni A2DP profil ktery je pro tento ucel opravdu vyhovujici).
Popripade mi prosim doporucte i vhodnou kombinaci MDA+sluchatka (konkretni typy) popripade i svoje zkusenosti s kvalitou takto prenaseneho zvuku (je takto prenaseny zvuk alespon prumerny, nevypadava, ... ? ). Nejde mi o hifi kvalitu, ale aby se to takto dalo alespon trosku slusne poslouchat.

P.S.
Datove pripojeni (GPRS, EDGE, ... ) nepouzivam - je to pro mne drahe, nicmene wi-fi by se v novem zarizeni hodilo.
Pochopitelne mi jde o co nejlevnejsi reseni, nicmene bych rad aby novy mobil nemel slaby procesor (viz TI-200MHz apod.), tedy alespon 400MHz.

Dekuji predem vsem za nazory a odpovedi.
Nesli (409)|24.2.2008 21:20
Tak v prve rade, A2DP je vesmes veci ROMky, tj BT stacku,a pokud do COMPAKTA flashnes treba nejakou novejsi WM5(myslim od AKU 3.5 a vyse) ci WM6, A2DP bude obsazeno:)
Ale pokud nechces flashovat, existuji i ruzne dodelavky A2DP pro WM2003..
Jde to bez problemu, neboj:)
Osobne jsem vyuzival A2PD u MDAIII, cili hardwarove velmi podobne zarizeni.
Schvalne se mrkni na XDA, urcite tam neco najdes
Jinak co se kvality zvuku tyce, jde drobne upravovat,ale cim vyssi kvalita, tim vyssi zatizeni CPU pri prehravani, a je to fakt dost znat, cili na zazizeni s 200mhz CPU bych nedoporucal,Na Tytnovi se 400mhz CPU je pri prehravani zatez kolem 50 az 55 pct a zarizeni je pri prehravani velmi line :(
Jinam mam sluchatka Jabra BT 620s, stoji neco kolem 2000 a maji velmi pekny zvuk, s peckymi se to vuubec neba srovnat:D Tento model sluchatek ma take jako jeden z mala velmi vysokou vydrz baterie, mam je asi 3/4 roku a bat. se mi vybila pouze jednou, posloucham tak 1,5 az 2h denne a namijim je max. 2x tydne:)
Zkus zprovoznit A2DP u sveho Compakta, kdyby to nejak zlobilo klidne se ozvy na SZ,trochu me to totiz na tom MDAIII zlobilo, tak muzu poskytnout nejakou radu, kdyby neco:)
Nesli (409)|24.2.2008 21:33
Pribavam adresu sluchadel, maji je za 1600 s DPH, vydrz 16h :)
Link tady :)
Zdenek Malinsky (9781)|25.2.2008 09:25
[QUOTE]pokud do COMPAKTA flashnes treba nejakou novejsi WM5(myslim od AKU 3.5 a vyse) ci WM6[/QUOTE]To asi neflashne. Nebo snad o nějaké WM 5 ROM pro MDA C víš?
zog_ce4you (2)|25.2.2008 17:38
[QUOTE="Nesli"]
Ale pokud nechces flashovat, existuji i ruzne dodelavky A2DP pro WM2003..
Jde to bez problemu, neboj:)[/QUOTE]

Ja bohuzel vim pouze o jakemsi pasqilu, ktery sice zprovozni stereo prez BT, ale pouze jako stream s prehravanim jen prez Win. Media Player s mizernou kvalitou.

Ale zase tak dobre se v teto problematice neorientuju, navic praktic. zkusenosti s touhle problematikou zadne, proto ze mozna i trosku hloupe ptam.