Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft pro soft pro práci na pensionu

lorenc2007 (1)|24.2.2008 20:35
Ahoj všem,

mám problém.. sháním nějakej soft pro práci na pensionu, ale nemůžu nic nikde najít... nevíte jestli něco takového existuje nebo kdo by ho mohl udělat?? mám na mysli aktualní obsazenost pokojů, nějakej kalendář kterej mi ukáže třeba i příští měsíc nebo zimu, synchro s tiskarnou a desktopem, zároveň komunikaci s adresářem stavajících klientů... Poraďte prosím

díky David
david.lorenc@lovrana.eu
733/575163


EDIT:
Je to pro Dell Axim x51v
Docent (1234)|24.2.2008 21:20
V penzionu Fanda v Šatově (najdeš Googlem) se pan hoteliér po našem příjezdu hrabal v PDAčku, ale jestli tam měl special program nebo jenom záznam v kalendáři, to netuším...
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2008 21:46
Tyto programy dělá Sunnysoft a prý není problém úpravy na míru, dle přání klienta - link. Ovšem zda to bude výhodné i v takto malém řešení, to opravdu netuším. Ale za zeptání nic nedáš.

PDA používají např. v pizzerii Detaillo v Paláci Flora, ale to bude asi softwareově něco zcela jiného. :?
RStein (2012)|25.2.2008 01:30
To si pripravte dost penez na aplikaci psanou na miru. :) A urcite nemluvim jen o desetitisicich...
Zdenek Malinsky (9781)|25.2.2008 11:03
A přitom by možná stačil jen Pocket Informant a vhodně upravený Excel formulář.;)


Upraven název téma a přesunuto do sekce Software (aplikace).