Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

driver pro HW klavesnici

sekac_ce4you (2)|24.2.2008 14:33
Koupil jsem si HW klavesnici FREEDOM UNIVERSAL, jejich ovladace jaxem predpokladal nefunguji (mam asus p535), klavesnice se pripoji a jde psat ale ty pekne predtistene funkce pro spouusteni programu,alt nebo control proste nejdou :(... Pokud nekdo zna nejaky program kde bych si mohl presne namapovat co potrebuji, tak uz to sem hazejte, panbu vam to zaplat :D (ja jsem nasel jenom NICQUE, moc to nefacha)

A jeste jedna vec, kdyz pisi na HW klavesnici stejne mi tam furt vyskakuje ta softwarova, je to docela otravne, proste hnus velebnosti, poradte pls co s tim
mistm (477)|25.2.2008 05:24
ja bych rekl, ze resenim toho, ze tam vyskakuje stale softwarova by mohlo byt, kdybys nasel nejakou softw. klavesnici, ktera vlastne klavesnici neni. Proste klavesnici, ktera, kdyz vyleze, tak zabere tak 1 pixel a tu si aktivoval. Videl jsem tady na foru jak tusim RStein udelal svoji klavesnici a asi by pro nej nebyl problem udelat "neviditelnou klavesnici".
Pilot747 (35)|2.3.2008 18:38
pokud jde o vyskakovani klavesnice, tak nemusi mit ani jeden pixel, jmenuje se to NullKB a naistaluje se to jako dalsi klavesnice...
sekac_ce4you (2)|2.3.2008 22:53
Jj, nullkeyboard mam, potom PQzII nebo jaxe to jmenuje, ale tam taky nejde vsechno nastavit jak bych si predstavoval, navic kdyz si chci pripojit klavesnici tak musim zapnout bluetooth, spustit PQzII (jinak je ta klavesnice skoro k nicemu), a nakonec jeste prepnout na ten nullkeyboard, kdyz klavesnici nepotrebuju tak to zas musim vsechno povypinat ... Jsem linej, chtelo by to nejakej sikovnej program co by to udelal za me, navic v tom PQzII nejde namapovat cestina, ani alt mi nefunguje ...