Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Příchozí hovor - kdo volá

breta999 (44)|23.2.2008 22:41
Hledám nějaký software nebo trik jak upravit ve wm6 oznámení příchozí hovoru. Zejména jde o výrazně větší písmo u jména volajícího, možnost zobrazení větší fotografie z kontaktů než je ve wm6 rovněž vítaná. Další už je jen detail, kterého operátora mám vím, u příchozího hovoru to vidět nemusím. Třeba ale někdo víte co s tím. Díky breta999
tatovic (24)|23.2.2008 23:15
A co Photo Contacts?

[QUOTE]http://www.palmserver.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=526[/QUOTE]
breta999 (44)|24.2.2008 00:25
Díky za tip. Testuju. Vypadá to dobře, ale stačil by mi i méně komplexní program vzhledem k tomu že potřebuju vyřešit jen ten příchozí hovor. Ostatní věci spojené s telefonováním už mám vyřešeny a padly na to dolary i koruny. breta999
Lutri_ce4you (143)|24.2.2008 16:26
A zkoušel jsi si zvětšit písmo? Jde to v nastavení ;) To největší je už myslím hooodně veliké! A mohl by jsi to mít ZADARMO :)
harmony (38)|24.2.2008 16:49
breta999 (44)|24.2.2008 23:02
Tak adress book vypadá lépe ale pořád to není ono. Chtěl bych buď menší a levnější program který vyřeší zobrazení příchozího hovoru nebo něco komplexnějšího za předpokladu že nebudu mít pocit že je tam spousta nedodělků. Pokud máte někdo nějaké tipy podělte se prosím při hledání jsem byl zatím neúspěšný. Pokud jde o zvětšení písma, tak to v nastavení displeje rozhodí obrazovku dnes a o jiném nevím. Každopádně díky za tipy. breta999
Kibitz (212)|25.2.2008 00:05
Hm, uplne ti rozumim o co jde..taky vzdycky mzouram na display kdo ze to vlastne vola. Reseni ale zatim nemam:?
mrakoplas_ce4you (28)|25.2.2008 17:34
Bohužel taky hledám nějaké řešení a kromě již obou zmíněných programů se mi nepodařílo nic nalézt - u googlu jsem už proseděl dost dlouhou dobu a žádný jiný program než ty dva jsem nenašel (nebo se googlu blbě ptám ...)
yasmeene2 (794)|25.2.2008 19:27
s2u2 - zadarmo, ale je to spis aplikace na neco jineho. Nicmene tento ucel plni hezky
gorge_No.1_ce4you (191)|25.2.2008 21:57
A nešlo by vysledovat změny v registrech po instalaci a nastavení jednoho z těch programů, co to změnili ve tvoji spokojenost? Stačilo by zjistit, která větev v registru to má "na starosti" a pak ji jen zadat! Například prográmek Ssnap
breta999 (44)|25.2.2008 22:17
s2u2 vypadá nadějně ale obrázek se mi po vteřině smrskne na polovinu. Měl jsem ale nainstalovaný adressbook i photo contact tak nevím jestli je to tím. Pokud jde o změnu v registrech nemám s tím zkušenosti tak zatím využívám znalostí ostatních. Zítra budu v testování pokračovat a samozřejmě dám vědět. breta999
tatovic (24)|28.2.2008 21:50
Tak jsem jeste popatral a nasel free aplikaci PocketCM /dokonce existuje i cestina/ pro kontakty,ktera alespon u mne ve vyberu vyhrala a obsadila na mem zarizeni cestne misto:

[QUOTE]http://www.pocketcm.com/olddl.php[/QUOTE]

[QUOTE]http://www.pocketcm.com/beta.php[/QUOTE]
papik.i (171)|29.2.2008 01:09
tatovic Tadytadlenc aplikace PocketCM se mi vcelku zamlouvá, ale nevšiml jsem si, že by to řešilo tu větší fotografii a větší písmo při volání...zobrazuje se mi to furt standartně. Jinak rychlost aplikace, grafika, lokalizace, skiny a cena samé plusy:yes:
breta999 (44)|29.2.2008 11:40
Tak S2U2 u mne spíše nefunguje přesněji chová se nevyzpytatelně. Než zkusím hard reset ještě budu hledat. Pokud máte někdo ještě tip na program na příchozí hovor nebo komplexní program na telefonování sem s ním. Opravdu jsem netušil že je pohodlné telefonování s PDA takový problém.
tatovic (24)|29.2.2008 11:55
[QUOTE="papik.i"]tatovic Tadytadlenc aplikace PocketCM se mi vcelku zamlouvá, ale nevšiml jsem si, že by to řešilo tu větší fotografii a větší písmo při volání...zobrazuje se mi to furt standartně. Jinak rychlost aplikace, grafika, lokalizace, skiny a cena samé plusy:yes: [/QUOTE]

Jj,bohuzel fotografie neni opravdu pres cely displej jako je tomu u jinych komplexnejsich softu,ale preci jen je to citelnejsi a viditelnejsi nez v zakladu,ale jinak jak rikas - prevazuji same plusy vcetne toho ,ze aplikace je free ;)
jaguarik_ce4you (98)|15.3.2009 20:10
Pls poradíte ako v PocketCM zmením angličtinu na češtinu? Vyskúšal som hádam vetky možnosti premenovania súborov aj zbalencova a rozbalencov ale neprišiel som na počeštenie. Ďakujem.