Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA + autonabijecka + Autoradio

KEnik (38)|22.2.2008 10:15
Zdravím mám zapojeno PDA + autonabijecka + Autoradio
Tahle sestava ma ale hrozny sum.(slysim otacky motoru digitalni bordel apd..)
Bez nabijecky vse hraje OK

PDA N520 loox
Autonabíječka Brando - CL adapter
Autoradio s jack vstupem

Zkusil jste někdo ukostřit jack kostru na kostru auta? dělá toto originální nabíječka?

Díky
Striker_ce4you (224)|22.2.2008 10:28
Zkus na PDAcku nastavit maximalni hlasitost a regulovat celkovou az na radiu.
KEnik (38)|22.2.2008 10:54
[QUOTE="Striker"]Zkus na PDAcku nastavit maximalni hlasitost a regulovat celkovou az na radiu.[/QUOTE]

Tim si trošku pomůžu ale neostraním příčinu i když mám hodně hlasitou nahrávku tak si toho všimnu a dost.

weszter (231)|22.2.2008 13:55
to znám... a když to jede na baterky, tak to šlape, dobře, že?
já to nevyřešil... :(
Suoraj (704)|23.2.2008 16:05
Mno také jsem to řešil a nenapadlo by mne, že je to nabíječkou (originální). Proto jsem si koupil za pár korun 2000 mAh nabíječky od Hamy s přepínáním voltáže a je vystaráno. Dokonce sem si udělal na každé rozdvojku a tak mi dokáže nabíjet dvě PDA nebo GPS - nebo různé kombinace.
Samozřejmě sem se setkal i s propalováním trafíček a měničů do audia - vždy šlo o "kontaktní" prpojení. To znamená zdroj (trafíčko,měnič), PDA (notebook),výstup přes 3,5 mm jack do autorádia s AUX vstupem. Přes BT a WIFI je to "nekontaktní" ale to už je o něčem jiném. Rorhodnéě zkus jinou nabíječku...

Tady je část mé elektrocentrály :-)
Zdenek Malinsky (9781)|23.2.2008 16:36
:O to když zapneš najednou, tak to musí topičovi v Temelíně vyrazit lopatu z ruky :?
Suoraj (704)|23.2.2008 17:16
:D A to tam není několik měničů a nabíječek :-) Je pravda, že v kamionu je baterie silná ale i tak to není na 24 hodin provozu ...
Docent (1234)|23.2.2008 21:30
Si budu musit kvůli Suorajovi koupit širší monitor :sarcastic: . Nebo mu někdo vysvětlete, že se ta fotka nechá taky zmenšit ;) .
KEnik (38)|23.2.2008 22:53
2weszter:
Ano na baterku vse OK.
Ten sum je konstatní at mam radio uplne stlumene nebo volume na max. stejne tak i nastaveni hlasitosti PDA nema vliv.
Mit to i jen na navigaci tak mi z toho hrabne.

[QUOTE="Suoraj"]Mno také jsem to řešil a nenapadlo by mne, že je to nabíječkou (originální). Proto jsem si koupil za pár korun 2000 mAh nabíječky od Hamy s přepínáním voltáže a je vystaráno. [/QUOTE]

Díky za tip na typ :)
Hledání hama autoadaptér 2000mA
Je úspěšné.

Skoda ze tu od Brando nevyužiju .( stala me 300Kc
jedině že bych si zni jen udělal lepší(a menší) napájecí konektor
Suoraj (704)|24.2.2008 00:24
co se týče narážky na velikost fotky - na menší by nešlo zoomovat na detaily a co se týč eté nabíječky.POZOR na polskou kopii. I v Globusu mají oba typy z nichž kopii poznáš podle toho, že má "nevystouplou"diodu a číslo výrobku má na začátku dvě nuly. Tato kopie nemá 2000 Mah!!! a je k ničemu.