Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA od O2-bude fungovat i na jiných operátorech? Je možno přehrát ROM na "klasický" WM 6.0 ?

muzicek (4)|22.2.2008 10:10
Zdravím všechny přispěvovatele v tomto fóru a šťastné majitele HTC Touch Cruiese :)
Já ho zatím ještě nemám, ale docela dost uvažuji nad jeho koupí, za zvýhodněnou cenu od O2. Nevíte někdo, když ho koupím od této společnosti a budu tam potřebovat dát SIMku jiného operátora (např. T-mobile) zda PDA naběhne i s tímto operátorem a bude možné si zavolat ? Je PDA blokované jen pro operátora O2, nebo tam můžu dát SIM kartu libovolného operátora ? Měl jsem vyhlídnutý ASUS P535, ale přiznám se, že mě docela zlákalo toto zařízení od HTC :-) Líbí se mi, že má 3 Mpix. foťák a taky rádio s RDS. Jenom jsem nikdy neměl žádné PDA, vždy jen klasický mobilní telefon. Docela dost píšu SMS, bude toto zařízení vhodné i pro mě ? ...třeba s použitím softwarové kl. Resco Keyboard Pro 5.0, by to mělo být poměrně v pohodě, je to tak ?
A ještě poslední otázka. Je možné upravený operační systém od HTC (který obsahuje vylepšené funkce pro ovládání Touch Flo, informace o počasí,
"rotující" kostku, další sw. klávesnice...) nahradit klasickým systémem Windows Mobile 6.0 nebo 6.1 ?
Předem děkuji za jakékoliv rady:)
PhSnake (872)|22.2.2008 10:37
Pokial viem o2 neblokuje(som sice v UK ale mam info z nemecka aj vlastne skusenosti-Artemis+Polaris). Samozrejme Mozes si flashnut na cruisa aku ROM chces - len si treba vybrat - aj ked nevidim dovod preco chces "klasicky" WM6/WM6.1 - a hlavne neviem co tym myslis - Cube, HTC Home.... sa daju vypnut v nastaveniach pripadne v registroch
hudyss (219)|22.2.2008 12:33
no pokud vim,tak O2 uz tak 3roky sve phony neblokuje!ja mam Kaiser taky od O2 a flashuji o106:D
Osan (32)|23.2.2008 16:24
S sms je to podle mé skušenosti tak: když mám klid a třeba někde sedím, píšu na sofwarové klávesnici na pda rychleji než na klasickém telefonu. Problém nastává např. za chůze, nebo když stojíš v přeplněném autobuse, atd. To je výrazně nepohodlé a s mobilem prostě o mnoho lepší. Tak si vyber sám... ;)