Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace MDA II se 2ma PC

Gvaks (114)|19.5.2004 23:56
možná podobná otázka ve fóru padla, ale bohužel jsem ji nenašel, takže se zeptám.

Dělám si synchronizaci mého MDAII v práci pomocí ActiveSync a chtěl bych si jak přijdu domu natáhnout doručenou poštu do mého soukromého PC abych si mohl v klidu přečíst to co v práci nestíhám a popř.odpovědět s tím, že se mi to uloží do pošty k odeslání a zase se to odešle v okamžiku kdy v práci udělám synchronizaci.

Jde to?:sarcastic:
pokud ano jak? :?:

díky
Pavel Koza (4761)|20.5.2004 00:07
Vytazeno z helpu: You can only synchronize Inbox information between your device and one desktop computer.

Pokud to neni k precteni, tak strucne - Inbox lze synchronizovat pouze s jednim desktopem.
Gvaks (114)|20.5.2004 17:52
to jsem tak nějak pochopil když jsem to četl, jde mi spíš o kopírování než o synchronizaci
Pavel Koza (4761)|20.5.2004 18:42
Tak to bohuzel nevim. Asi by se mozna povedlo nejak ty emaily zkopirovat na desktop, ale ze by se odpovedi daly zpatky na Pocket PC a odeslaly pres ActiveSync, to se obavam ze je uz prilis komplikovane... Ale radsi uz nic nevylucuju;)
KS (29)|25.5.2004 13:00
Možná Vám pomůže tento problém vyřešit program, který se jmenuje: MultiPartnerSyncPPC_ARM_2002.exe
KS (29)|25.5.2004 13:07
Gvaks (114)|26.5.2004 09:17
stahuju, mrknu na to a dám vědět jak to funguje.

Díky :yes:
jan.konference (38)|27.6.2004 21:23
Mám stejný problém, ale o etapu dál.

Data v práci a doma jsem před tím, než jsem měl PDA, řešil přenosným diskem, na který jsem se snažil nacpat všechno potřebné. Přesto synchronizovat PDA v práci a doma je divočina (zdvojování položek).

Zatím to řeším tak, že tahám celý notebook. Tomu říkám "ulehčení" práce.

Už jsi s tím něco vymyslel?

Honza.
Gvaks (114)|6.7.2004 19:03
Bohužel jsem jaksi nepochopil jak to funguje, několikrát jsem to testnul, ale pokaždé mi to přepsalo nastavenou synchronizaci z druhého PC, teď bohužel už 4 týden mám PC na opravě takže bohužel nemůžu zkoušet :(