Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Seminář u Microsoftu

bobby_ce4you (145)|19.5.2004 21:21
Včera jsem byl v nové budově Microsoftu na představení využití systému WM 2003. Celé to bylo o použití ppc pro dealery obch.firem s využitím programů jedné ostravské firmy na bázi systému wm2003. Nicméně v příspěvku Microsoft CZ byly představeny zběžně SE s tím, že jsou uvedeny na trh již od března. Chtěl jsem se zeptat jestli už budou jsou k dostání u dodavatelů hardware, ale zástupce před diskusí kamsi zmizel. Po ukončení kolovaly sálem tablet pc a dva ipaqy od spolupořadatele hp, ale bez se. Podle referátu by měli se odstranit i některé problémy se zobrazováním a ovládáním www stránek, ale nebylo to upřesněno, pouze promítány snímky jak budou vypadat při zapnuté fci one column- Stránka se zformátuje na velikost displeje. Takže to vypadá spíše, že to nyní visí u firem, kdy bude upgrade k dispozici. Jen aby dříve nebyly k dispozici CE 5.:!:
Pavel Koza (4761)|19.5.2004 23:55
Jestli a kdy budou Vam skoro nikdo oficialne nerekne. Predbezne informace o SE i o tom, kdo nabidne upgrade a pro jaka zarizeni, najdete v tomto clanku. Zaver - momentalne se vi akorat to, ze se toho moc nevi:)
hybo (3107)|20.5.2004 09:06
Taky jsem tam byl. Ono je jasne, ze to stoji u vyrobcu. Oni to museji implementovat do zarizeni, p. Salek tedy rikal pravdu :-)