Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: HTC HERALD P4350 - čeština WM6

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Ahoj všem, hledal jsem na foru a nasel jsem, ze by bylo mozno natahnout WM6 do HERALDA, zkousel jsem stahovat odtud http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=Herald_Upgrades

ale pri natahovani mi to pri 2% hodi error ze ROM soubor je poskozeny. Nevite prosim nekdo co s tim? Potrebuju do nej proste jen nahrat WM6 s cestinou. Diky Tom
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak jsem teda dostal onen Windows Mobile do telefonu, ale je v anglictine, exsituje nejaky zpusob jak HERALDA prinutit at se nastavi cestina? Diky

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Leda dohrát oficiální od Sunnysoftu, ale má to cenu? Subjektivně to jenom zpomalí systém. Těch pár anglických slovíček přece zvládne každý...

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Jephy
    Leda dohrát oficiální od Sunnysoftu, ale má to cenu? Subjektivně to jenom zpomalí systém. Těch pár anglických slovíček přece zvládne každý...
    Ahoj, no to zvladne, ale ja mel ceskou WM5 i se sunnysoftovou klavesnici a ted mam byt v anglictine? :-(

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

A jeste jsem se dival na sunnysoft, ale zadna cestina do WM6 tam neni, jen klavesnice.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Pokud ti stačí klávesnice, koukni sem. Kompletní lokalizace WM 6 pro Heralda zase zde.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Jephy
    Pokud ti stačí klávesnice, koukni sem. Kompletní lokalizace WM 6 pro Heralda zase zde.
    O klavesnici mi nejde, jen ocestit Heralda, dival jsem se 1790 bDPH :-(

Podobná témata

1. HTC P4350 Herald a velikost paměti RAM
    Od Jackal_3771 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-04-2007, 08:45
  2. Zajímavý probléme s HTC P4350 - Herald -
    Od PavelKa_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-01-2007, 08:07