Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem s pripojenim pdacka s pocitacem

piba_oldd (6)|19.2.2008 18:37
cau poradte pls ... mam problem kdyz chci pripojit pres USB pda k pocitaci, cedecko co bylo v baleni jsem nainstaloval ale kdyz to USB pichnu do PC a pak do PDAcka tak se zacne pripojovat a najednou to ukaze nepripojeno. uz sem zkkousel trikrat preinstalovat activesinc ale porad nic . byl bych moc rad kdyby nekdo vedel co stim . predem moc diky za rady
mi38k (205)|19.2.2008 19:34
Máš vypnutý firewall? Jinak zkus tady trochu pohledat. O tomhle je tady toho dost.
Zdeno_ce4you (291)|19.2.2008 20:07
přesně. Musíš trochu popsat podmínky: OS v PC atd.

taky někdy stačí restartovat PDA.
teekey (36)|19.2.2008 20:48
nebo taky jakou verzi AS ma, ze? Protoze treba WM5 jedou od AS4.5 a vyssi, neni nad posledni aktualizovane verze...
Docent (1234)|19.2.2008 21:15
[QUOTE="teekey"] Protoze treba WM5 jedou od AS4.5 a vyssi[/QUOTE]
Kuwa, to jsem asi zase něco přehlíd, ono už je AS vyšší než 4.5 :sarcastic: ? BTW WM5 mně bez jediného problému fungovaly s AS 4.2...
piba_oldd (6)|20.2.2008 19:38
podminky? jaky podminky no proste sem nainstaloval cd ktere bylo prilozene v baleni a na kterem byl AS vsechno se bez jediny chby nainstalovalo a kdyz pichnu usbcko do pocitace a pak do pda mi naskoci okno pripojuji a najednou po delsi dobe to napse ze AS nemuze spojit tak tam dam naky OK aby se ukazali chyby spojeni a mezi chybami je : nelze ziskat IP adresu a pak nelze se pripojit jinak nic jinyho mi to nedela tak si stim nevim rady . diky moc za dalsi pomoc

carbik: nepouzivej citace, kdyz to neumis a nebo pouzij nahled, nez odpoved odesles...
carbik_ce4you (132)|21.2.2008 15:14
podminky znamena tve vybaveni
tedy jake mas OS (to je snad napsano srozumitelne), verze AS, typ PDA zarizeni, instalovany Windows Mobile, apod.

btw: zkousel jsi hledat?
nepomohl by ti tento reg soubor?

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=17793&fi=0
teekey (36)|22.2.2008 20:32
[QUOTE="Docent"]Kuwa, to jsem asi zase něco přehlíd, ono už je AS vyšší než 4.5 :sarcastic: ? BTW WM5 mně bez jediného problému fungovaly s AS 4.2...[/QUOTE]
osobne nikdy neinstaluju soft co je na prilozenych CD a s a701 jsem mel problem, pac starsi MPx200 normalne jela s nejakou predpotopni verzi AS 3.8 nebo tak nejak a ani s verzi 4.2 mi MIO nenajelo - nespojilo se. Takze prislo na radu AS4.5(build5096) s nutnostu XP-SP2 a bezproblemu funguje = takove jsou me poznatky. Ale treba MDAc2 s WM5 bezel i s AS4.2 :?
piba_oldd (6)|23.2.2008 14:01
[QUOTE="teekey"][QUOTE="Docent"]Kuwa, to jsem asi zase něco přehlíd, ono už je AS vyšší než 4.5 :sarcastic: ? BTW WM5 mně bez jediného problému fungovaly s AS 4.2...[/QUOTE]
osobne nikdy neinstaluju soft co je na prilozenych CD a s a701 jsem mel problem, pac starsi MPx200 normalne jela s nejakou predpotopni verzi AS 3.8 nebo tak nejak a ani s verzi 4.2 mi MIO nenajelo - nespojilo se. Takze prislo na radu AS4.5(build5096) s nutnostu XP-SP2 a bezproblemu funguje = takove jsou me poznatky. Ale treba MDAc2 s WM5 bezel i s AS4.2 :? [/QUOTE]



hej kde prosimte stahnu tesn AS 4.5 ja totiz mam AS 4.0 tak treba to nejde kvuli tomu . dik cau
Zdenek Malinsky (9781)|23.2.2008 14:37
Chytrost nejsou žádné čáry - stačí zadat do googlu kouzelné slovíčko ActiveSync a simsalabim (nebo symsalabim?) a voilá.

Je to fakt úžasně jednoduché, že to zvládnu i já. ;)
piba_oldd (6)|23.2.2008 18:03
jo diky za to stim google, ale uz sem to nasel na stahuj.cz ale po nainstalovani stejne nic. porad se mi to zacina pripojovat a najednou se zas ukaze active sync nelze spojit s tim pdackem , a kdyz tam kliknu na OK tak se mi zacne delat naka kontrola ta se pak dokonci a napise mi to todle :

Synchronizace e-mailů, událostí kalendáře a kontaktů s počítačem vyžaduje aplikaci Microsoft Outlook XP (nebo novější).
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nelze získat adresu IP zařízení. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s adresami IP. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nelze navázat připojení mezi počítačem a zařízením. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s připojením. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nebyly nalezeny žádné další známé potíže.
Pokud k potížím přesto dochází, odešlete výsledky společnosti Microsoft. Pomůžete tím při zdokonalování budoucích verzí.
Fosgen (30)|23.2.2008 19:18
Nemáš náhodou v compu nějaký soft od mobilu na propojení kabelem?
piba_oldd (6)|23.2.2008 21:52
o zadnym nevim mozna bratr tam ma na propojeni usbeckem mobil s tim kompem a to vadi ? tam musi bejt jen ten active sync aby mi to slapalo . tkze nesmi bejt dva programy na prenos dat pres usb jo jestli to chapu dobre ?
Fosgen (30)|23.2.2008 22:11
Když sem měl v kompu ovladače na Nokii přes kabel,tak mi to nešlo.Po různých zkouškách jsem usoudil,že to je asi ten problém.Mám ještě jeden comp bez té Nokie a tam MIO šlape jak má.Spojí se v pohodě a na internet se v něm taky dostanu.Ony mobily asi mají nějaké jiné ovladače na USB.
piba_oldd (6)|23.2.2008 22:22
[QUOTE="mi38k"]Máš vypnutý firewall? Jinak zkus tady trochu pohledat. O tomhle je tady toho dost.[/QUOTE]


ja kdyz v pocitaci vypnu branu firewall tak po zapojeni usb do pdacka to chce nejake heslo a nevim jake . poradte pls . a v pda jde taky nak nastavit brana firewall ????? pls radte nevim co mam delat