Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA okolo 10k s DPH

BUXXX (12)|19.2.2008 18:33
DD,

Chtěl bych si koupit nějaké MDA do 10 000Kč. Požaduji GPS, dotykový display, WiFi potěší, a hlavně aby to nebylo žádné velké a hnusné pádlo.

Momentálně mě zaujmul E-Ten X600, jediné co mě vadí ( ale není to klíčové) je RAM a to, že nemá VGA display.

Těším se na Vaše príma návrhy :-)
Zdenek Malinsky (9781)|19.2.2008 20:02
HTC P3300 (Artemis) - pozor, verze od T-Mo nemá Wi-Fi.
speed-komi (278)|19.2.2008 20:18
E-ten není špatná volba. já jsem s ním spokojen. ale jestli jsi začínající uživatel WM zařízení, mohl by jsi je zavrhnout na vždy a to by byla škoda. jestli chceš něco za "málo" peněz, pro začátek bys mohl možná sáhnout po něčem, kde bude kvalita zaručena a až potom si pořídit něco co bude umět více, ale bude méně stabilnější - když už budeš vědít co to potřebuje, tak si s tim lépe poradíš.

proto být tebou, tak koukám raději po HTC. Asi Artemi.

(nechci říci, že je E-ten špatná volba, jen pro začátečníky to nemusí být ideální start)
BUXXX (12)|19.2.2008 22:39
No, kdysi dávno jsem měl pujčené asi na měsíc MDA Vario a byl jsem z něho nadšený. Jak to myslíš méně stabilní?

//edit: tak ten Artemis taky není špatný, má jen pomalejší procesor, a taky se mě oproti E-Tenu vůbec nelíbí :-)
Zdenek Malinsky (9781)|19.2.2008 23:30
Artemis má sice pomalejší procesor, ale výborně vyladěnou ROMku, takže je leckdy svižnější než např. Vario. Také záleží, jak si to majitel zaprasí nainstalováním tuny "důležitého" softu, který se autorům jaksi nevyvedl. :?
BUXXX (12)|20.2.2008 11:03
Aha, to HTC mě teda moc nepřesvědčilo...existuje ještě jiná varianta? Kdyby to bylo třeba okolo 8k, mohlo by to být i bez GPS. Jinak díky za pomoc :-)