Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Komunikátor s GPS a Wifi do 14 kKč

Black_Dragon_ce4you (14)|17.2.2008 21:20
Dobrý den.
Už několik týdnů sháním komunikátor který by mi sedl ,ale stále marně.Čtu foora,ale názory se tolik různí že newim.

Takže....potřebuji PDA s GSM modulem,GPS,Wifi.....
Potřebuji ho také na dlouhé chvíle,takže bych rád,aby zvládal bez problémů přehrávat filmy,a daly se na něm hrát hry.Také máme v práci wifi připojení,takže by se hodil i bezproblémový chod IE (opera)
Cenová relace by se měla pohybovat okolo 13 - 14 000 kč

Vychází mi pouze HTC Touch Cruise a některé Goldfishe.Na oboje jsem ale četl dost nehezké kritiky,že se mi do toh nechce...

Rád bych,aby mi někdo se zkušenosti poradil.................


Název diskuze upraven. To dá rozum do hrsti, že asi chceš poradit, když zakládáš vlákno. admin
zivan (615)|17.2.2008 23:00
Grrr, co je to za nadpis? "Poradte s vyberem" v sekci "Jake si mam vybrat zarizeni"? Gratuluji, jsi tu prvni, kdo chce poradit a navic s vyberem :-(
Black_Dragon_ce4you (14)|18.2.2008 13:44
Jezismarjaa neprud.Je to ve spravny sekci - je ,tak pokud nemas pro me odpoved nebo radu tak si nazory schovej jinam.....diky
zivan (615)|18.2.2008 15:07
To neni zadne prudeni z dlouhe chvile :evil:

Pri registraci jsi souhlasil s pravidly, tak je dodrzuj! Jednim je i "Výstižný titulek (nadpis)". Pokud je dodrzovat nechces, tak sem nemusis nic psat. Nikdo te nenuti.

Pokud by tu kazdy zalozil vlakno s nadpisem typu "Hledam, poradte", tak je to tu jeden velkej bordel. Samozrejme tebe to ted vubec nezajima, protoze chces poradit. Ostatni at ti zadarmo radi (nejlepe fofrem) a ty na oplatku kasles na pravidla a jeste jsi drzej :-(
IkE Blaster_ce4you (0)|18.2.2008 15:59
a co asus p535? uprimne pockej do konce brezna, jak dopadne vec ohledne ovladacu pro htc. jinak ma trochu i problemy se vsim co se tyka grafiky.

take se rozhoduji a mam stejna kriteria jako ty, ten asus se jevil jako docela vhodny reseni, jeste mozna treba starsi htc tytn
Black_Dragon_ce4you (14)|18.2.2008 16:30
to Blaster : Díky za názor.....také ho mám ve výběru...brzdí mě pouze SDRam.....

to Zivan: A ty pravidla čteš že odpovídáš na věci na které se nikdo neptal???
duhovej_vil (267)|18.2.2008 16:45
Black_Dragon: No vis, Zivan je tady jednim z moderatoru (ma to napsany pod jmenem, jestli sis toho nestacil vsimnout), takze se tu stara o to, aby se tu ty pravidla dodrzovaly.

A ty pravidla tu nejsou kvuli tomu, aby moderatori mohli prudit, ale proto, ze az se sem nekdo dostane za pul roku a bude mit stejny problem jako jsi mel ted ty, tak snadneji najde odpoved (treba podle toho titulku, ktery jsi nezvoli zrovne dobre). Vlakna by nemely byt samoucelny jen pro jednu radu jednomu cloveku - vzdyt tady budou viset hezky dlouho. Mely by naopak byt obecnejsi, protoze casem budou pozadavky, co jsi specifikoval, splnovat dalsi a dalsi zarizeni, takze ta rada co koupit se bude menit a bude to pekne na konci vlakna (aktualni). A budou sem psat dalsi a dalsi lide (nejen ty) a bude to hezky pohromade.

Konec hlaseni.
Black_Dragon_ce4you (14)|18.2.2008 19:42
Mno to je sice moc hezký,ale já pořád newim co je na tom názvu špatně???To jsem měl všechny specifikace vypsat do názvu tématu ?:sarcastic:
code (174)|19.2.2008 14:31
Co rikas na tohle? Acer c531, tady ho nekdo nabizi http://www.aukro.cz/item306752001_acer_c531_pda_s_navig_gps_wifi_bluetooth_zaruka.html


offtopic: Zivan ocividne prudi, je to ve spravny sekci, a ze je tam veta " Jaké si mám vybrat / koupit zařízení?" to je myslim vsem fuk :-).
Black_Dragon_ce4you (14)|19.2.2008 15:31
Mno nic moc.....s tim se nikam nedovolám :D